1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ME3 Problem z DLC

Temat na forum 'DLC' rozpoczęty przez Adrianos111, Grudzień 22, 2013.

1. Adrianos111

Adrianos111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pytanko odnośnie Mass Effect 3. (Gram na x360 z RGH). Nie przeszedłem gry na premierze w oczekiwaniu na komplet DLC. Teraz gdy już one powyłaziły chciałem je wszystkie wrzucić i zagrać. Dodatek Geneza 2 zadziałał. Co do reszty mam wątpliwości. Zdaje się, że mam wszystkie, a chyba brakuje mi co najmniej jednej zbroi... Bardzo zależy mi na dodatku From Ashes na innych fabularnych również. Niestety na xboxie nie mam możliwości sprawdzenia czy DLC jest widziane przez grę.

No i moje pytanie. Na jakim etapie powinienem dostać dostęp do misji z From Ashes? Jestem po uratowaniu kroganki, a na mapie galaktyki nadal nie widzę Eden Prime i owej misji.

Jaka jest najnowsza wersja tego programu, który odblokowywał gry XBLA? Wykrywa on również dodatki DLC. Mam go na konsoli, ale on bez znaczenia czy DLC w grze działa czy nie, zawsze wyświetla napis, że do danego DLC nie ma odpowiedniej gry w bazie danych (w sensie na HDD). Owszem dostrzega wszystkie dodatki, ale nie wiem czy one działają.

Wczytywanie...

Poleć forum