1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Medal of Honor 2010

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez G3r, Grudzień 20, 2010.

1. G3r

G3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z przejściem misji w trybie kampanii MOH 2010. Utknąłem w misji z helikopter, w której leci się po górach, i strzela do osób które chcą mnie zestrzelić. Rozwalam w trakcie szybkiego lotu dwa stanowiska wroga, i następnie po rozwaleniu trzeciego pokazuje się "mission failed". O co może chodzić w tej misji ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hosee

Hosee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    bo to musisz innymi rakietami (chodzi ci o tą misje w której niby pilotujesz samolot ale tak naprawde tylko strzelasz?)

4. G3r

G3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba to ta misja, przeszedłem już tą, w której niszczyło się moździerze, tzn. to nie ta z moździerzami. Ale mam tylko jeden rodzaj rakiet, i jedno działko.

Edit:
    Dzięki wielkie, właśnie odkryłem, że helikopter ma jeszcze rakiety samonaprowadzające.

5. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    To jest ta misja gdzie helikopterem niszczysz cele na wzgorzach? Jeżeli tak to z tego co pamiętam to tam był jakiś pojazd który kropił w ciebie właśnie po załatwieniu tych dwóch budynków, jak kojarzę nie mogłem go dostrzec bo był z drugiej strony góry, (po prostu nie z tej strony gdzie helikopter tylko z przeciwnej)
    Singla skończyłem jakiś czas temu i tak przez mgłę. Teraz multi katuję jak będziesz chętny to GT: KubaRpl

Wczytywanie...

Poleć forum