1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Medal Of Honor AIR to mega PORAZKA

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez tomasz222, Luty 4, 2009.

1. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    nie moglem sie powstrzymac zeby tego nie napisac....ale moje zdanie jest takie ze ten MOH to totalna porazka.... zreszta dla mnie medal skonczyl sie na wersjach po PSone i po ALLIED ASSAULT (najlepsza czesc medala) ten medal natomiast to straszna porazka..gram juz okolo 5 godzin.( zeby tylko przejsc) gra zawiera ogromna ilosc bledow....1..sztuczna inteligencja pomocnikow(kompanow druzyny) to juz jest dno...nieraz stoja przed czolgiem czy wrogiem i tylko lataja bezczynnie....przeszkadzaja..stana przed toba i nic.nieraz sam zginolem bo mi zaslaniali albo z bazooki strzelam a tu barany podbiegaja i w leb dostaja.......2..masa jest niedociagniec z budynkami..ze sie gdzies wpada i nie da sie wyjsc... 3...celnosc w tej grze to juz przechodzi wszelkie pojecie...strzela sie nieraz do typka a ten nic..mluci sie z bliska a on nic...a najwiekszym bledem w grze i mega porazka jest to ze wielokrotnie mialem takie sytuacje ..wchodze do pomieszczen..na radarku nic nie ma..zero wroga..a tu nagle za plecami sie pojawia 2 niemcow i mnie zabijaja....mnoza sie jak kroliki.spadaja z nieba..nie wiadomo skad sie pojawiaja ale sie pojawiaja.....ok koncze..to moje zdanie odnosnie tej gry:)

Wczytywanie...

Poleć forum