1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Medal Of Honor Airbone - problemy

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez xXLUKXx, Lipiec 22, 2009.

1. xXLUKXx

xXLUKXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    1. Mam zapytanie do znawców tejże gry, a mianowicie na której planszy można znaleźć pistolet "mauser". Pytam się dlatego iż zmodernizowałem już wszystkie bronie a brakuje mi jeszcze dwóch w tym tego mausera. Potrzebuję tego aby zdobyć osiągnięcie:

Weapon Master - Fully upgrade all weapons.
    Mistrz broni - Ulepsz maksymalnie wszystkie bronie.
    75G

ZDOBYTE
    2. Jak zdobyć to osiągnięcie, biegam i strzelam a nawet jak zabiję wroga to nie otrzymuję osiągnięcia, czy potrzeba więcej razy to zrobić, ile? 5, 10 razy:
    Homerun! - Kill an enemy using sprint-melee.
    Homerun! - Zabij wroga używając sprintu i uderzenia.
    10G

ZDOBYTE
    3. Ile razy trzeba uderzyć wroga nogą z powietrza?
    Death From Above - Kill an enemy with a melee kick.
    Śmierć Z Góry - Zabij wroga kopniakiem kiedy lądujesz.
    10G

Czekam na waszą pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie ten dzial.. przenosze

4. chomik001

chomik001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    2. to raczej masz biec i nie strzelać tylko bo uderzyć bronią ;p wtedy wskoczy achiv...
    3.i tutaj trzeba podskoczyć i kopnąć go w głowe żeby go zabić a nie ile razy trzeba go kopnąć

5. Alex1988

Alex1988 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczebrzeszyn
    3 najlepiej zrobic to jak spadasz na spadochronie . Spadając wychacz jakiegos niemieszka na ziemi i trzaśnij go z buta jak spadasz . ja to zrobiłem w ostatniej misji na niemcach którzy stąja na tych rusztowaniach .

Wczytywanie...

Poleć forum