1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Medal of Honor AIRBORNE

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez michas2x, Grudzień 24, 2008.

1. michas2x

michas2x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam wszystkich
    kilka dni temu nabyłem konsole xbox 360 arcade + gra taka jak w tytule i odnośnie niej mam pytanko bo nie wiem czy mam problem z gra czy z konsola a mianowicie w instrukcji gry jest napisane ze gra sie sejwuje sama prze check point i w pierwszej misji niby dochodze do pierwszek checka,po jakiejs chwili gine i znów zaczynam z samolotu a nie przy check poincie
    Prosze o pomoc
    z góry dziekuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Termos

Termos Guest

bo tak jest. Tyle że działa to na zasadzie respawnu. Czyli po ponownym ladowaniu masz zapisane wykonane już cele ( zabitych szkopków)

Wczytywanie...

Poleć forum