Medal of Honor Airborne

hanzo47

Użytkownik
Użytkownik
Info:

EA Games ( producent )
Electronic Arts Inc. ( wydawca )
Electronic Arts Polska ( dystrybutor PL )
gry akcji ( FPS )
04 września 2007 ( światowa data premiery )
14 września 2007 ( data wydania w Polsce )
07 września 2007 ( Europejska data premiery ) (PAL)
04 września 2007 ( data premiery w USA ) (NTSC)

Cena ok 80 zł, używana 50 zł.


Kolejna odsłona słynnej serii Medal of Honor jak zwykle przenosi nas w czasy II Wojny Światowej. Wcielamy się, w żołnierza, Boyda Taversa z 82 Dywizji Powietrznodesantowej. Będziemy walczyc w najsłynniejszych operacjach wojny np Huskey, Market Garden, Neptune. Grę zaczynamy na treningu, gdzie uczymy się skakac ze spadochronu. W Airborne, każdą operację zaczynamy od skoku ze spadochronu. Mamy zaznaczone zieloną flarą gdzie najlepiej wylądąwac, znajdziemy tam amunicję i apteczki. Oczywiscie możemy sobie sami wybrac miejsce lądowania, mapy są duże wiec można się o to pokusic. Co do operacji mamy ich 6 ? Żart :) Niestety nie, jest ich naprwdę 6, a grę na normalu przechodzi się w jakieś 7 godzin. Czytałem w innych recenzjach, że gra jest trudna. Napewno taka łatwa nie jest ale bez przesady. Operacje są ciekawe, gra się dobrze. Można ponarzekac na różnorodnośc zadań, ciągle wysadzamy, zakładamy ładunki itp, mi to jednak nie przeszkadzało. Grafika jest ładna. Doskonale wypada oświetlenie. Modele postaci są świetnie wykonane, mają dobrą animację. Zauważyłem jeden bardzo widoczny bug :D W operacji Market Garden, gdzie musimy obronic most, nieraz jak zabijemy niemca to zostaje on w powietrzu :D Taki przekrzywiony wisi, jakby chciał opasc na ziemei a nie mógł. Tekstury to nie dzieło sztuki, ale nie są złe. Jak lecimy spadochronem, bardzo ładnie widac całą okolicę. W grze nic się nei zacina itp, wszysttko chodzi płynnie nawet przy większej akcji. Audio jak w każdym Medal of Honor świetne. Orkiestra symfoniczna wypada doskonale, zresztą każdy z was pewnie zna tą muzykę z poprzednich odsłon serii szczgólnie tych pierwszych. Przy głośnikach 5.1 czujemy się tak jak na wojnie. Trzeba by teraz podsumowac. Gra według mnie jest dobra, ale nie jest to jakas rewolucja czy coś w tym stylu, dobra gra i tyle.

Grywalnośc: 7/10
Grafika: 8/10
Audio: 10/10

Ocena: 8/10
 

czachadymi89

Użytkownik
Użytkownik
czegoś tu nie kaman ?? . poco to

Bana mu
 

hanzo47

Użytkownik
Użytkownik
Tak z nudów, może komuś się przyda :p

Bana Za chęci, na innym forum jeszcze PS2 wszyscy byli pozytywnie nastawieni i chwalili za chęci. ty natomiast po co? na co>? żebyś się głupio pytał !
 

Do góry Bottom