1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

medal of honor - brak polskiego języka?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez haras, Październik 17, 2010.

1. haras

haras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Witam, ostatnio ściągnąłem nowego moh'a, abgx pokazał mi że preferowanym językiem jest język polski, ale po wypaleniu na płytę i uruchomieniu na xobxie jest tylko język ang, wie ktoś o co chodzi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. michupoznan

michupoznan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Najprawdopodobniej w Twoim przypadku sytuacja się zmieni gdy do Polski wejdzie XBOX Live 10 Listopada 2010, gdyż problemem jest to, że konsolę masz zarejestrowaną na inny kraj, a ustawienia regionalne Polska nic tutaj nie pomogą.

Pozdrawiam

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Którą wersję ściągnąłeś?
    Ja mam tę od szopasqad i jest PL

5. haras

haras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Ściągnąłem wersje RRoD, może to być związane z tym że mam ten nowy beta dash?

6. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Jest to związane z tym, że relaase RRoD nie posiada polskiego języka w grze. Po polsku jest tylko lista osiągnięć (aczików). Natomiast napisy w grze są po angielsku.

7. dm76

dm76 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    mam oryginalny MoH - niestety wydanie polskie - napisy są polskie i rosyjskie
    profil na xbox założony na UK, język angielski
    gra odpala mi się w rosysjskimi napisami... jest opcja by to jakoś zmienić bez konieczności zmiany języka konosli na polski?

Wczytywanie...

Poleć forum