1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Medal of Honor - kolejne szczegóły

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez marek2fgc, Styczeń 13, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Zapowiedź współczesnej odsłony serii Medal of Honor spotkała się ze zróżnicowanym przyjęciem ze strony graczy. Wielu z Was stwierdziło bowiem, że wchodzenie na teren opanowany przez serię Modern Warfare nie jest zbyt dobrym posunięciem. Twórcy uparcie twierdzą jednak, że ich decyzja jest ze wszech miar właściwa. Według nich Medal of Honor (PC, X360, PS3) zaskoczy nas wieloma bardzo interesującymi rozwiązaniami.

W ekskluzywnej zapowiedzi Medal of Honor, zamieszczonej w najnowszym numerze magazynu GamesMaster, możemy przeczytać, że miejscem akcji będzie tylko i wyłącznie Afganistan. Historia zostanie osadzona w latach 2001-2004, a poszczególne misje będą wzorowane na autentycznych wydarzeniach. Zadania typu stealth będą występować naprzemiennie ze znacznie efektowniejszymi starciami nastawionymi na masową destrukcję, przy czym tym ostatnim bliżej będzie do podobnych poziomów znanych z gier z serii Battlefield, aniżeli Modern Warfare. W produkcji wcielimy się w kilku żołnierzy, uzyskując tym samym szansę spojrzenia na konflikt z różnych perspektyw. W trakcie kampanii zetkniemy się m.in. z bojownikami czeczeńskimi.

Greg Goodrich, który wzbogacił tekst redakcji GamesMastera kilkoma wypowiedziami, przyznał w jednej z nich, że pole walki w Medal of Honor będzie się w znacznym stopniu odróżniać od tego, co oferują konkurenci (w domyśle seria MW). Według głównego producenta gry nowy MoH zaskoczy nas m.in. pod względem zachowań i reakcji przeciwników na widok postaci kontrolowanej przez gracza. „I to zarówno w kontekście stosowanej taktyki walki, jak i sposobu wykorzystania posiadanej broni”, powiedział Goodrich.

Przypominamy, że Medal of Honor zostanie wydane jesienią bieżącego roku w wersjach na komputery osobiste oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Dewelopingiem gry zajmują się dwa zespoły – EA Los Angeles oraz DICE, przy czym drugie z wymienionych studiów zajmuje się opracowaniem trybu wieloosobowego.

Przypominamy, że MoH zaskoczy nas również interaktywnym uniwersum. Wybrane elementy otoczenia będziemy bowiem mogli wykorzystać, by zwiększyć nasze szanse na przeżycie – dobrym przykładem jest możliwość likwidowania źródeł światła. Pewnym jest również, że gra będzie bardzo brutalna – będzie to pierwszy MoH z klasyfikacją M (dozwolony wyłącznie dla graczy pełnoletnich).

Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49892

2. Lotnik421 Xbox One

3. nick99

nick99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ta gra zapowiada się na prawdziwy HIT. Z coraz następną informacją o niej, coraz bardziej nie moge się jej doczekać.

4. SoTTeR

SoTTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom
    Ja również nie mogę się doczekać :)

5. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    dobrze, że będzie można niszczyć jak w BC :D, myślę, że będzie to gra godna uwagi :p

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    no jestem ciekawy co z tego wyjdzie puki co to tylko gadanie :)

7. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
  8. qb3s

qb3s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No jestem pod wrażeniem wpisuję grę na listę tytułów do kupienia w 2010 roku.

9. Abram_2006

Abram_2006 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    POLSKA
  10. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    fajnie że akcja rozgrywana będzie tylko w Afganistanie, szykuje się konkrecik gra!
    a MW 2 już w marcu upadnie, BFBC2! ofc IMO!

11. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Mnie najbardziej ciekawi co nasi przeciwnicy kierowani przez SI będą robić takiego:)
    Po serii MOH można się spodziewać dobrej produkcji.

12. PASSION

PASSION Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kiedyś MOH to była moja ulubiona gra, ale po Airborn'ie straciła mój kredyt zaufania, mam nadzieję, że teraz seria Medal of Honor wróci w wielkim stylu.

13. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Na pewno będzie super może lepsze od MW2

14. Neqiu

Neqiu Banned

Polubienia: