1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Medal of Honor - OPINIE!

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez pawel1503, Październik 8, 2010.

1. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    Gra w sieci. Piszcie opinie, życzę miłej zabawy :yeye:

//HoFi: TYLKO I WYŁĄCZNIE OPINIE ,off-top będzie surowo nagradzany

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Żal.pl ta gra jest krótsza niż MW2 na przejście jej wystarczy 4h no może 5h na poziomie średnim.Jeszcze raz Żal. TO JEST MOJA OPINIA O TEJ GRZE ŻADEN SPAM ITD.

4. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Przybyłem, zobaczyłem, zostawiłem bo to syf!! Jedyna dobra strona tej gry to MP który różni się od SP jak ogień i woda. Chowa się przy CoD, nie zabierajcie się za to, czekajcie na Fallout: NV i Arcanie. Pozdrawiam
    EDIT: Przeszedłem już większą część gry i muszę zmienić swoje zdanie. O ile single zmienił się dość pozytywnie to multik stracił w moich oczach. SP pod względem technologicznym jest daleko z tyłu za MP, grafa często aż odstrasza jednak ma to coś, odwrót w ośnieżonych górach zapamiętam na długo. Misje w śniegu czy nocy wcale nie wyglądają tak brzydko, tylko pustynia im nie wyszła.
    MP to raj dla kamperów, wyeliminowano wiele błędów z bety jednak ciągle tak szybko się ginie . Sytuacje gdzie zabijemy się jednocześnie z przeciwnikiem to norma. Zdecydowanie nie jest to nieśmiertelny multik jak w przypadku CoD'a, ludzie którzy chcieli zagrać tylko z tego powodu powinni się wstrzymać. Ja już mam dosyć, ale singla chętnie przejdę.
    A mogło być tak pięknie, szkoda, że singlem też nie zajęło się DICE, to chyba ostatni MOH. ;-(
    Ocena:
    SP- 6,5/10
    MP- 3/10

5. damiessi

damiessi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kabul
    Wdług mnie to właśnie Fallout zapowiada się na syf, a jeśli chodzi o Medala to gra niezła, jakby klon CoDa tylko rozwałka tutaj Talibów a nie Rosjan, nie wiem czego niektórzy spodziewali się po tej grze ale ja się nie zawiodłem.

6. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Grałem w bete na pc i gra zapowiada się dość fajnie ale nic rewolucyjnego to tam nie było ani odkrywczego. Grając w bete nie można ocenić gry ,bo było raptem kilka funkcji dostępnych. Ale jak mówią jest to misz masz z battlefeilda BC 2 i Call of Duty ale czy połączenie taktycznego podejścia do sprawy i dynamicznej rozgrywki to dobry pomysł? Zobaczymy po premierze.

7. DapperGizmo22

DapperGizmo22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    Wersja Medal of Honor PAL XBOX360-RRoD działa 100 % j.angielski ;p wypaliłem i teraz śmigam . Giera wypas szczegulnie ten klimat ;]

8. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Dashboard Languages: English (default)
    Japanese
    German (preferred)
    French
    Spanish
    Italian
    Traditional Chinese
    Polish
    Russian

W grze tylko język angielski, właśnie uruchomiłem pogram z godzinkę i zdam relacje, z poprzednich opinii mam mieszanie uczucia ale jestem dobrej myśli byle tylko informacja o 5h kampanii była nie prawdą choć w zasadzie tego typu grze można się tego spodziewać niestety ;/;/ a mówiąc "tego typu" mam na myśli FPS w obecnych relaniach zbyt szybko się kończą.

9. Xbox360.

Xbox360. Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Ja tez mam wersje od RRODA. Język oczyścicie angielski. Dużo czytałem w prasie (Neo Plus, Psx Extreme), o narzekaniu na grafikę. Ale kurde, mam teraz przed sobą włączoną grę, i gra naprawdę dobrze wygląda, może troszkę brakuje ,,wygładzania,, krawędzi, ale mnie to na pewno nie razi, po pierwszych 15 min nie umiałbym wskazać na lepsza gre MW,1,2 czy Medal Of Honor, bo na razie bardzo mi się Medal podoba, zobaczymy co dalej, pewnie coś jeszcze dodam, na razie uraził mnie tylko jeden, bezczelny skrypt.

Już mi się pojawiają pierwsze minusy: gra chrupie w niektórych momentach...

10. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Jestem w drugiej misji wiec co nieco moge powiedziec:
    graficznie panowie tragedia.. zal itd... starsznie slaba grafia z MW nie ma sie co nawet rownac..graficznie przypmina mi to czasy starego medala a mamy rok 2010... co do misji nie wypwoiem sie bo dopiero druga... strasznie zacina sie jak jest wieksza ************ ale nie wiem czy tow ina ze z plyty gram..ale widze ze tos wyzej tez na to narzekal.. ogolnie troche gra odstrasza ja jednak ja przejde z czystego sentymentu do tej seri.. ale za $ napewno bym sie nie skusil na orginala..lepiej mozna wydac te pieniadze.. jestem troche zawiedziony spodziewalem sie czegos lepszego od tej seri jak dl mnie -5/10

11. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    sorry że komentuję ale nie mogę gdzie ty w cod albo bc2 masz taktyczne podejście ?? obie gry to naparzaniny leć na pałę i rozwal jak najwięcej co nie jest złe ale taktyki tam za grosz nie ma zapraszam do america's army w klanie potrafimy siedzieć po parę tygodni nad taktyką na taką mapę

http://media.giantbomb.com/uploads/0/3439/1075778-alley_vip_big_super.jpg

jak widać nie za wielka a w bc2 albo cod co jest ty idziesz tędy ty dęty a ty w helikopter i jazda na nich

co do gry to mi się podobała beta co do single nie wiem bo jeszcze nie mam płytki ale po becie sądzę że jest ok ale jak single nie ma więcej niż 10h to mnie osobiście zawiedli a zapewne ma około 6h niestety chciałbym żeby powróciły czasy z medal of honor allied assault albo call of duty 2 to były gry :D

12. midasziom

midasziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wie ktoś ile ogólnie jest misji w grze? Jak długa jest? Gra jest średnia. Najbardziej denerwuje mnie zacinanie przy wiekszej akcji.

13. mikute

mikute Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    MoH

Ja w pełną wersję nie grałem bo ona wychodzi 15 dopiero więc nie wiem skąd macie już full wersje. W każdym bądź razie grałem w betę PC i jak odpaliłem i zagrałem jeden meczyk to pomyślałem "kurde po co miałbym drugi raz kupować Bad Company2??". Ale potem podszedłem głębiej do tematu i zmieniłem zdanie co do gry. Multi wciąga i ogólnie jest fajnie zrobione a sam fakt że jest M4 to już jest dla mnie + :D dodatkowo siedząc np. w górach i ostrzeliwując wroga miałem takie uczucie jakbym albo był serio żołnierzem albo jakbym oglądał film. Single Playera nie oceniam na razie ponieważ nie miałem przyjemności zagrać ale myślę że będzie bardzo fajny.

14. kopciuch

kopciuch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Chwilę pograłem no i... nic szczególnego, kolejna strzelanka... grafika taka sobie, może na PC będzie ładniejsza. Kilka dni temu w aktualnościach pisali, że gra ma obsługiwać tryb 3D dla posiadaczy nowoczesnych telewizorów z badziewnymi okularkamia, ale w ustawieniach nie widzę żadnej opcji włączającej tryb 3D.

15. entryk

entryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    marna kopia call of duty. da się grac ale to nie to. 6/10

16. sla82

sla82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem jak u Was, ale w egzemplarzu, na który mogłem rzucić okiem, w 3 różnych miejscach nawaliły skrypty. Po raz pierwszy przed wejściem do magazyny, bo się ziomek zgubił, który miał otworzyć drzwi i musiałem lecieć misję od nowa (bo nasz kolo nie umie ruszać klamką, a pozostałe dwa cepy stały na zewn.) Kolejny raz, jak zasuwało się quadami po bezdrożach, koleżka z brodą się zatrzymał - ja nie wyhamowałem i wjechałem w niego rzucając go na skały; pozamiatane, ale tutaj pomógł restart checkpointa; no i na zakończenie dnia wykładka, kiedy trzeba było ostrzelać gniazdo z ckmem. Po wypakowaniu 1200 szt. amunicji (mamy robić zaporę z ognia, żeby nasi towarzysze podeszli bliżej i ciepneli smoke'a) wkurzyłem się i zacząłem sam podchodzić. Nic to nie dało. Nawet 10 granatów z opóźnionym zapłonem nie pomogło - Talib był niesmiertelny. Jak tak faktycznie jest w Afganistanie, to nie dziwie się, że mają problemy.

Poza tym EA nie wybrało najlepszej misji na start - strasznie ciemno i ogólne wrażenie kiepski. Kolejne misje dopiero zaczynają pokazywać powera.

Mam nadzieję, że nie jest to nagminne i błędy przed premierą zostaną wyeliminowane.

17. gambit25

gambit25 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lodz
    Gierka nie jest zla. Bardziej realistyczna( mniej filmowa niz COD). Niezle akcje trzeba tylko przejsc pierwsze misje pozniej sie rozkereca !!!Ogolnie Polecam 8/10

18. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice
    No cóż właśnie skończyłem pierwszą misję i muszę przyznać, że jest fajnie ;] Bałem się bo sporo czytałem o tym, że MOH jest dość słabą gierką i odstaje od MW2 i BC2. Przed premierą mówiło się 'połączenie Bad Company z Call of Duty' nie powiedział bym, że jest tak w rzeczywistości, tej grze bliżej do Bad Company niż Modern Warfare, ale i tak jest dość 'inna'. Nie wiem czego niektórzy oczekiwali od tego tytułu, ale ja się nie zawiodłem. Co prawda Gierka chrupie czy większej akcji i ma dość przeciętną grafikę, ale można uznać to za plus. AHA!! cały czas się zastanawiałem czy ta gra będzie trudna no i... polecam od razu włączenie jej na Hard, gdyż ta gra jest bardzo łatwa(chyba, że idziesz na pałę jak Rambo) może ta gra mi się wydaje łatwa bo niedawno skończyłem Halo: Reach na Heroicu, który był naprawdę trudny. No i w końcu można wychylać się zza osłony. Jak skończę grę to napisze coś więcej. Miłej gry ;]

19. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Dzisiaj miałem okazję pograć troszkę i powiem krótko, typowy średniak. Jak każda gra fps opowiadajaca historię o współczesnej wojnie wzoruje się na mw 2, widać to już po samym początku pierwszej misji, budowanie napięcia itd, jednak do cod'a brakuje mu baaardzo wiele. Grafika nie jest zła ale jak na współczesne czasy to za słaba. Jak widze jak rzuca się granaty to mi się słabo robi, niezbyt dobre udźwiękowienie, poziom trudności, zacząłem grać na medium i jak zobaczyłem że stoję naprzeciwko wrogów a oni się grzecznie na mnie patrzą i nie strzelają to od razu podziękowałem i przełączyłem na trudny, czyli sztuczna inteligencja również zawodzi, co do plusów, myślę że do tego można zaliczyć klimat, bo na prawdę według mnie jest bardzo fajny i to na razie tyle mogę wywnioskować po przejściu pierwszej misji w kampanii.

20. dawajrowa

dawajrowa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Większość co tu pisze o grafice chyba w te gre nie grała ? :lol: grafa jest na poziomie MW2 tylko wygładzania troche brakuje ale jest dobrze .
    Gralem chwile jakies 15-20 min i pierwsze co sie w oczy rzuca to , to że gra chce być jak Call of Duty i to jest błąd COD już mi sie przejadł a gra w dodatku marnie imituje tego COD`a , multi z BETY pamiętam to zupełnie inna gra i tylko MP tą gre uratuje . Chcieli zrobić filmową gre jak MW2 ale nie wyszło im to zbytnio za dużo tego wszystkiego eh szkoda troche , no ale zoabacyzmy jak będzie dalej

21. akak

akak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Zgadzam sie w 100% - myslalem ze napotkam starego, dobrego MoHa z lepsza grafika, a tu autorzy sie CoDem kierowali. Gra jest dobra, nawet bardzo - szkoda ze taka łatwa, bo na hardzie w calej misji pierwszej zginalem 2 razy i to dlatego ze poszedlem 'na kamikaze'. Ogolnie na razie dostaje ode mnie mocne 8,5/10

Wczytywanie...

Poleć forum