1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Medal of Honor - sequel, rozgrywka

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez maroko freestyle, Wrzesień 12, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    [​IMG]Greg Goodrich z Danger Close Games przyznał w rozmowie z New York Times, że nowa odsłona Medal of Honor musi znaleźć co najmniej trzy miliony nabywców, by możliwe było stworzenia kontynuacji. Jak widać Electronic Arts wiąże z tym tytułem spore nadzieje. Producent potwierdził także, że rozważano nadanie grze podtytułu "Anakonda" (kryptonim akcji, którą przeprowadzono wiosną 2002 roku w Afganistanie). Wojskowi doradcy byli jednak temu przeciwni. W rozwinięciu czeka najnowszy filmik przedstawiający rozgrywkę wieloosobową. Premiera w Europie 15 października tego roku.

YouTube - Medal of Honor - Bardzo ważny cel

źródło: onlinecenter.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chodzi tu o sprzedaż w ciągu 24h od dnia premiery?

IMO Nowy Medal nie ma szans z Black Ops. Grałem w Bete na PC, i gra nie powala. Już samo wydanie publicznej bety było fatalnym posunięciem.
    BTW. Życzę powodzenia i mam nadzieje że sequel powalczy w przyszłym roku z Modern Warfare 3 ;)).

4. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    3mln in total, EA nie ma takich aspiracji do MoH co Activision do COD. Masz jednak rację, Black Ops zmiecie MoH, który sprzeda się gorzej w miesiąc, niż COD w ciągu 24h.

5. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Tak tylko że od tej bety wiele się (ponoć) zmieniło.
    Myślę że w COD'em będzie tak że sprzeda się marka, a nie sama gra.
    Ludzie będą w to grali bo to COD i tyle.

6. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Tak, a Kotick przywiąże każdego do kaloryfera i będzie stał z kijem. Ma dodatkowo układy z elektrownia i część rachunku za prąd idzie do Activision. Ludzie grają w COD bo chcą w niego grać.

7. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    ja zagram w Medal dlatego, ze to medal. z medalem lądowalem w normandii, gdy cod dopiero powoli wchodzil na arene. stad mam sentyment. dzis sie role odwrocily. to cod jest dominujaca marką na rynku, ale to jeszcze nic nie przesadza :)

8. ramzess

ramzess Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeczpospolita
    A co to za roznica czy to MoH, COD czy BC, w kazdej chodzi o to samo. Wazne ze jest wybor, kazdy kupi to co bedzie mu odpowiadac

Lubialem w Medalach postrzelac do gebelsow, CoD czy Brothersi nigdy mnie nie krecily.
    To juz nie jest medal w starym dobrym stylu, tylko twor Modernowo podobny, nastawiony na sprzedaz

9. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jakoś ten filmik mnie nie zachęca do kupna nowego MOH

10. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    kolejny mocno ustawiony gameplay... gracz na pamięć wie gdzie kto wyjdzie i dziwnym trafem nikt do niego nie trafia... wszystko okaże się dopiero gdy prawdziwi gracze dostaną tytuł w swoje ręce...

11. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ustawiony, bo chcą jak najwięcej możliwości pokazać. Wyobraź sobie że JA byłbym testerem i próbowałbym zdobyć kilkstreak'a na poziomie 8-9 fragów (w ciągu 3 minut).... można by o tym film dokumentalny zrobić, a nie gameplay :D.

BTW. Biorąc pod uwagę że M$ swoim Halo chce ostro powalczyć z BO, to wydaje mi się że MoH będzie powoli umierał w agonii.... Do pierwszego Map Pack-a/DLC dla Call of Duty.

12. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    A mnie się gierka bardzo spodobała. :) mam nadzieję że będzie miała system link :D :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum