1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Medal of Honor: warfighter- dodatek "polowanie" problem z instalacją

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gringoboss18, Maj 10, 2013.

1. gringoboss18

gringoboss18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem następujący... Podczas instalacji gry standardowo znalazło aktualizację gry (jak w temacie). Ale z racji na słabe łącze internetowe z 1% wskoczyło na 99 i wywaliło że dodatek pobrany (faktycznie niestety nie pobrało go). Po zmianie łącza na mocniejsze postanowiłem pobrać ponownie dodatek i tu niestety to samo... z 1% na 99 i napis pobrano dodatek... jednak nowych map brak... Czy ktoś może mi pomóc z tym tematem? X360 gra oryginał...

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Zobacz czy nic z tej zawartości Ci nie pobrało, jak tak usuń tę zawartość i pobierz ponownie.

4. gringoboss18

gringoboss18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok a gdzie mogę znaleść "to" żeby można było to usunąć? Bo znalazłem w historii pobrań ale opcji usuń brak

Wczytywanie...

Poleć forum