Medal of Honor: Warfighter gameplay i wywiad z GTTV

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Geoff Keighley nie zawiódł fanów najnowszej odsłony serii Medal of Honor. Epizod programu GTTV przynosi nam kilka naprawdę ładnych ujęć z rozgrywki. Są one ilustracją dla wywiadów z developerami czy konsultantami z jednostki wojskowej, która należy do siatki Oddziałów Specjalnych. Gameplay został pocięty na fragmenty i raczej musicie poświęcić 10-15 minut, by móc wyłapać je wszystkie. Wrażenie? Całkiem pozytywne.



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
W 1:47 widać Price'a, a koleś mówi że idą w innym kierunku niż Call of Duty... Haha. Ale gra wygląda naprawdę przyzwoicie i jeśli fabuła będzie dobra to i popyt będzie na nowego MoHa ;)
 

freeman94

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieję że jak będzie zawierał HD Texture Pack na Xboxa to dadzą możliwość instalowania na Pamięci masowej, bo w bf3 to aż mi się odniechciewalo grać.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Graficznie strasznie podobne do Battlefielda, ale czy to źle? Fabuła i grywalność w poprzedniczce nie mają sobie równych do dzisiaj, jeśli tu będzie podobnie - biorę to :)
 

Bogas

Użytkownik
Użytkownik
bardzo ładna grafika , mam nadzieje ze gra bedzie zamiatać bo poprzednia część niestety dla mnie była niewypałem totalnym ;/
 
W

Wilk14

Guest
Tytuł obowiązkowy!
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A zrobili sobie reklamę z tymi żołnierzami, a przyciemnienie postaci jest dla picu, wojsko wysłało albo ludzi którzy są na emeryturze, bądź "nie aktywnych" czyli takich co szkolą nowych żołnierzy i ci już nie jeżdżą na misje, tak samo jest z żołnierzami z act of valor, ale czy to źle ? Nie bo to normalni żołnierze a nawet lepiej, bo nie są zieloni tylko już swoje misje przeżyli, dlaczego zaciemnianie jest dla picu ? Już tłumacze jeśli byli by to aktywni operatorzy, to od momentu wyjechania z jednostki byli by w kominiarkach, inaczej ludzie przy nagrywaniu zobaczyli by ich twarze, to tak samo jak było spotkanie Komorowskiego z operatorami Gromu, czy Obamy z ludźmi którzy zabili Binladena, wszyscy zawsze są w kominiarkach.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja tam się nie podniecam grafiką czy co tu pokazują, liczy się końcowa wersja. Każdy umie pieprzyc przed wypuszczeniem gry że jest ona wspaniała itp. Ja kupuje tylko dlatego, że będzie tam GROM.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
No no, nie powiem, bo bardzo mnie się to podoba co zobaczyłem. Taki CoD na sterydach, hehe. Niech dadzą jakąś wciągającą fabułę i świetne multi to mają moje $$ :)
 

Do góry Bottom