1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Medal of Honor Warfighter GOD problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez matekboss, Kwiecień 15, 2013.

1. matekboss

matekboss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na mój problem, otóż posiadam wersję srt medala i w formacie xex wywala po pościgu do dasha więc zrobiłem w formacie god i tu pojawił się inny problem bo za pierwszym razem po odpaleniu gry po wybraniu jeden gracz czarny ekran. Myślałem że coś źle zrobiłem więc od nowa wrzuciłem pliki tym razem do innego folderu i teraz gra staje na pierwszym wczytywaniu.
    Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. matekboss

matekboss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy na prawdę nikt nie wie co to może być ?

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1105
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Może obraz miałeś uszkodzony, przepuszczałeś z ciekawości przez ABGX'a ??
    FSD, DASHLAUNCH najnowsze ?? , kernel 16202 rozumiem ..

Wczytywanie...

Poleć forum