1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Medal of Honor Warfighter LT 2.0 BŁĄD

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez nitros5, Listopad 3, 2012.

1. nitros5

nitros5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włoszczowa
    Witam. Nagrałem grę Medal of Honor Warfighter na płytę PLATINUM DVD+R 8,5GB, zmieniłem topologie na lt 2.0 nagrałem imgburnem według tego poradnika http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/ nagrało się w 100% i po włożeniu do xboxa i włączeniu wywala błąd "Płyta nie jest obsługiwana". Co mam zrobić? Mam Xboxa 360 Elite lt 2.0 najnowszy dash. Wszystkie dotychczas gry działały, prócz fify 13 z którą miałem ten sam błąd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    moim zdaniem gre masz pod lt 3.0 nie pod lt 2.0, jak cos zrob tak usun plik dvd stworz nowy abgx z ustawieniamo pod lt 3.0 potem uzyj xbc i juz masz gre pod lt 2.0 :)

4. nitros5

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włoszczowa
    zrobiłęm tak jak napisałeś, nagrałem i nadal nie działa

5. nitros5

Polubienia: