1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Medal of Honor: Warfighter - nowy gameplay

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Lipiec 19, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Freddie Wong z ekipą zostali zaproszeni przez EA na partyjkę w Medal of Honor: Warfighter. Nie omieszkano tego nagrać, byście mogli rzucić okiem na nowy gameplay z gry.

Cóż, gra nie wydaje się wymuszać takich podchodów, jak to miało miejsce przy Battlefieldzie, ale z drugiej strony trudno to oceniać w trakcie gry czterech tylko osób. Ilość ciasnych uliczek i zamkniętych pomieszczeń powinien jednak przypaść do gustu fanom serii Call of Duty.

Zainteresowani? Przypomnę jeszcze, że zakup Medal of Honor: Warfighter da wam dostęp do beta-testów gry Battlefield 4.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bronie wyglądają jakby z borderlands

4. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Kupię, chociażby dla samej bety #BF4 ;)

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Dostęp do beta testów Battlefield 4 kusi :) Gameplay taki sobie, mnie bardziej interesuje singiel a do multi mam BF 3 :)

6. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Widzę że sporo osób nabiera się na tanie sztuczki marketingowe EA. Koledzy u góry łyknęli haczyk, 'kupie MoHa bo bendzie beta do batelfjelda,ej'. Czy to nie dokładnie taka sama sytuacja, jak sprzed dwóch lat, gdy to EA kusiło was do zamówienia preordera na MoH2010 Tier 1 ? Mieliście mieć dostęp do betatestów, być pewnego rodzaju 'wybrańcami'. A co się okazało? Posiadacze TIER1 dostali kopa w ****, bo mogli jedynie pograć 48(!) godzin przed innymi graczami, nie posiadających super-edycji MoHa! Ale cóż - EA wie, że większość graczy, szczególnie Zachodnich to tępa masa, i reklamując najnowszego MoHa Battlefieldem(kup moha, a w BF4 dostaniesz ekstra shotgun i ekskluzywną betę!), zyskują sobie sympatię Battlefieldowych graczy, którzy to w październiku ruszą po najnowszego MoHa.
    Druga sprawa, to także bardzo sprytna sztuczka marketingowa - umieszczanie wielu elitarnych jednostek specjalnych z różnych krajów w MoH:W. Na przykład weźmy polski GROM. Kiedy polscy gracze dowiedzieli się, że w najnowszym Medalu będzie polska jednostka specjalna, poczuli się wyróżnieni - i od razu pojawił się wysyp komentarzy typu 'Kupuje najnowszego MoHa bo będzie tam GROM' 'GROM,GROM,GROM!'. Jestem pełen podziwu dla EA, że takimi tanimi zagrywkami potrafi tak szybko zwrócić masę ku sobie. A gracze nawet nie wiedzą, jak są manipulowani przez ten koncern.

4 użytkowników lubi ten post.
  7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    @Up tak to wygląda z punktu widzenia gracza/odbiorcy, ale trzeba przyznać, że te cholery znają się na marketingu jak mało kto.

Co do gameplayu, widać, że to jeszcze wczesna wersja, wiele rzeczy nie zostało jeszcze zaimplementowanych, dlatego min. wydaje się wam, że bronie wyglądają jak z Borderlands, jak gdyby zostały potraktowane cel-shadingiem, ciekawe czy będzie otwarta beta jak w przypadku BF3, wziąłbym z chęcią udział, bo pełnej wersji nie kupię, więc taki krótki, kilkudniowy kontakt z grą by mi się przydał.

8. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Akurat ten marketing na mnie nie dziala :)
    Jak narazie jest slabo pomimo alphy, i raczej jej nie kupie.
    No ale jeszcze bedzie czas na ocenianie
    A dostep do bety BF4?
    Nie bede plakal, i tak w niej zagram(y).

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

9. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    bardzo bez szału..bardzo mam nadzieje że coś zrobią z tymi teksturami bo na razie to wygląda ohydnie i to na PC

10. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Mam nadzieje, że gracze jeszcze pamiętają szantaż EA (bo chyba inaczej nazwać tego nie można), że jeżeli ostatnio MoH nie sprzeda się w konkretnej ilości sztuk, to gracze mogą zapomnieć o kontynuacji, LOL. Ależ są łaskawi :)
    Czy to było powiedziane serio, czy też żartem, to już wtedy powiedziałem sobie, że w życiu nie wyłożyłbym grosza na kontynuacje.

Wczytywanie...

Poleć forum