1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Medal Of Honor Warfighter - Opinie Multiplayer

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez WRUB5ON, Luty 19, 2013.

1. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Witam przymierzam się do zakupu Medal of honor warfighter wersja limitowana prosił bym o opine odnośnie gry czy jest ona warta zachodu, grę chcę kupić tylko i wyłącznie ze względu na grę w multiplayer dlatego też proszę o opinie osoby które grają w multiplayer czy też grały. Z góry dzięki za wszystkie opinie odnośnie gry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    moja opinia jest taka nie kupuj tej gry wydasz tylko niepotrzebnie kasę mulit totalny shit tragedia, jak już polecam BF3 premium

1 osoba to lubi.
  4. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Totalna klapa roku. Nie polecam na multi. Zawiodłem się totalnie. Nie kupuj tej gry, kup lepiej Battlefield 3.

5. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nawet o tym nie myśl, syf straszny, poza tym gra już nie żadnego wsparcia od twórców, po prostu zostawili ją, nie będą już jej ulepszać ani wspierać. Jak najdalej od tego tytułu.

6. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    dla singla warto :D ale MULTI to porażka ;/

7. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ani dla singla ani dla multi nie warto tego brać :) Jest to porażka roku 2012. Jak chcesz sobie pograć na multi to bierz Battlefielda 3 lub Call of Duty Black Ops II.

8. P.O.D.

P.O.D. Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Ja może powiem o PC, też byłem negatywnie nastawiony do multi, ale kupiłem na PC i nie żałuje, zjada na sniadanie Multi z Bad Company 2

9. XgameX

XgameX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    singiel kozak, najciekawsza kampania z jakich grałem (mw1/2/3, bf3, bo1), multi kwestia przyzwyczajenia, różni się bardzo od bf czy mw czy bo, w sumie nie ma nawet porównania, po prostu inna... dużo ciężej się gra niż w serie coda.. ciężej trafić heda.. a wybuch granatu cię zabija a nie rani.. na pewno gorzej jest rozwiązany intrfejs przed grą niż w cod, nie ma czegoś takiego jak klasa uniwersalna, do klasy masz bronie np: snajper ma tylko snajkperki a szturmowiec tylko karabiny szturmowe a nie hybryda jak w serii coda... na multi jest mało map (około 6) które są dość spore, tryby gry jak w każdej strzelance flagi, bomby, dm itp..

nie sugeruj się opiniami innych, też o to pytałem i każdy odradzał a jak zakupiłem to się przekonałem do tego tytułu...

doda że wcześniej strzelałem w seriach coda i da się przestawić dla odmiany.

Wczytywanie...

Poleć forum