1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Medal of Honor: Warfighter - premiera w październiku

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez JaZz, Luty 23, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83

W nowym Official Xbox Magazine pojawiły się informacje na temat kolejnej odsłony serii Medal of Honor, czyli Medal of Honor: Warfighter, o którym pierwszy raz usłyszeliśmy w styczniu. Dowiedzieliśmy się m.in. jaki silnik znajdzie się pod maską i kto zaprojektuje multiplayer.
    Według Official Xbox Magazine Medal of Honor: Warfighter pojawi się w sklepach już w październiku. Grę tworzą ci sami ludzie, którzy dali światu Medal of Honor z 2010 roku, czyli studio Danger Close.

Produkcja ma śmigać na silniku Frostbite 2.0 od DICE, ale na tym współpraca z twórcami Battlefielda 3 prawdopodobnie się zakończy - w przeciwieństwie do poprzednika, nad multiplayerem Medal of Honor: Warfighter czuwać będą ci sami ludzie, którzy budują tryb dla pojedynczego gracza.

Fabuła ma kręcić się wokół członków Tier 1, ale nic więcej na ten temat nie wiemy.

Medal of Honor: Warfighter ma być podobno oficjalnie zaprezentowane w wersji ruchomej już 6 marca w trakcie GDC.

Medal of Honor: Warfighter - premiera w październiku / CD-Action

2. Lotnik421 Xbox One

3. freeman94

freeman94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    bez sensu. medal of honor z 2010 roku był nie wypałem, Graficznie i fabularnie.
    Nie powiem, na Multiplayer był dobry pomysł. Doświadczenie DICE, ich silnik... no ale niestety to też, jak widać można spieprzyć. Battlefield Bad Company 2 był bezkonkurencyjnym zwycięzcą.

Danger Close + Medal of Honor Warfighter = Fail roku.

P.S czekajcie, przypomniałem sobie ze umieli bardzo dobrze zrobić efekt krwi, pamiętam że przynajmniej zabijanie wrogów sprawiało niemałą satysfakcję, Mowie oczywiście o Singleplayer.

Według mnie, tak by było najlepiej

Medal of honor = Activision [FABUŁA], napędzany silnikiem FROSBITE (nie drugą generacją) czemu? ponieważ wydaje mi się ze Frosbite jest bardziej innowacyjnym silnikiem, Międzyplatformowym że tak powiem

Jeśli chodzi natomiast Multiplayer to przemyślenie wszystkich pomysłów, patentów z BF3, MW3 i wpakowanie ich do MOH'a

Dziękuje :)

4. d2darkness

d2darkness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    medal of honor 2010 czy jak on tam się nazywał był kompletną klapą ciekawe co z tego wyjdzie.

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Strategia EA by dalej walczyć z Activison na strzelanki, więc w tym roku będzie MoH Warfighter vs CoD Black Ops 2 ? Cóż, ja nie wezmę udziału w tej bitce, MoH 2010 nie przypadł mi do gustu, a Call of Duty na tym samym silniku już mi się przejadło, chociaż Black Ops był dobry. Zobaczymy co to będzie w październiku, być może w singla obydwu gier zagram, jednak nie ma mowy o oryginale dla multi.

6. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    ale bieda, zawiodłem się po raz kolejny. Będzie to samo co w 2010r. A do tego nadal współczesna wojna. Szkoda

7. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Dla mnie MOH 2010 w kategorii gry wojenne (a nie strzelaniny w formule sci-fi jak Cod czy BF) był absolutnie numerem jeden

8. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Ale przynudzacie już przewidujecie najgorsze.

9. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Jeśli nowy MoH będzie tak samo 'szybki' jak ten z 2010 roku - biorę to. Co prawda tylko 6 godzin kampanii, ale jakiej! Ciągle coś się działo, ciągle coś innego! Multiplayer też jest ciekawy, widać w nim rączkę DICE. A teraz? Będzie jeszcze lepszy silnik, jeszcze więcej pomocy DICE i myślę, że jeszcze więcej pieniędzy ;)

Czekam, może być ciekawie.

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Po całkiem spoko kampanii i dennym multi w MoHu 2010 jakoś nie napalam się na nową część. Jeśli chodzi o FPS'y w tym roku, to tylko liczy się dla mnie Halo 4 i nowy CoD.

11. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Z chęcią obadam nowego Medala. Poprzedni miał średnie multi, ale za to kampania była ciekawa. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać i jakie nowości wprowadzą do multi, by poprawić je względem poprzedniej części.

12. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ja w MoH 2010 zagrałem tylko pierwszą misję i tak mnie znużyło, że dałem sobie spokój z resztą kampanii. Po prostu to nie ten sam Medal of Honor już i tyle.

13. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Powinni zrobic remake Allied Assault na Frostbite 2.0. Zaliczyc Omahe w takiej oprawie, to by bylo cos. Tylko czy konsole by to pociagnely. :wink-new:

14. mateuszx20

mateuszx20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Allied Assault zrobiło studio 2015 z EA, późniejsze Infinity Ward, obecnie Respawn Ent. ponownie pracujące dla EA. Historia zatoczyła koło, oby to samo stało się z grami, bo jak dla mnie MOHAA był rewolucją, a późniejsze Call of Duty (nie licząć MW2) też było w dużym stopniu przełomowe. Może i tym razem ludzie odpowiedzialni za te 2 gry zrobią coś dobrego.

Swoją drogą studio Danger Close zrobiło 2 pierwsze części MoH na PSX, które bardzo miło wspominam :)

Niestety podzielam obawy niektórych osób, że gra może być kiepska. Moim zdaniem będzie tak, z jednego prostego powodu jakim jest Call of Duty. Poprzedni Medal był bezpośrednią konkurencją dla CoD'a, czyli grę trzeba było szybko zrobić i szybko ją wydać, aby uwinąć się przed premierą Calla i żeby zabrać mu chociaż trochę odbiorców. A wiadomo jak to się kończy - brak innowacyjności, błędy i co najgorsze nuda, w konsekwencji gra jest zapominana i tak też stało się z Medalem. Zamiast poświęcić ze 4 lata na deweloping, to gra jest robiona w ekspresowym tempie, to nigdy nie pomaga, a jedynie szkodzi.

Zresztą przekonał się o tym nawet BF3, kopalnia błędów i nieporozumienie na konsolach. Miałem co do tej gry wielkie nadzieje, a dzisiaj mam w tej grze chyba 15 lvl i nie zamierzam już do niej wracać. Gra powinna być moim zdaniem jeszcze w produkcji i to przez dobry rok czy nawet dwa, ale niestety... wychodziło Call of Duty i gra musiała wyjść czy się to komuś podobało czy nie... Nie inaczej będzie z nowym Medalem, bo niby ile czasu minie od premiery jednego do premiery drugiego? 2 lata, czyli tyle ile w konkurencyjnym Call of Duty, który aż błyszczy od innowacji nieprawdaż? (ironia:))

Wniosek? W dzisiejszych czasach 2 lata to za mało na zrobienie dobrej, innowacyjnej gry, co udowadnia nam wychodzące co rok Call of Duty. Wypuszczanie gry "na siłę" i upodobnianie jej do konkurencji też dobrze jej nie służy, o czym z kolei świadczy ostatni medal of honor. Szczerze mówiąc chciałbym się w tym wszystkim mylić.

15. finer

finer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Poczekamy zobaczymy. Po gniocie w postaci moh2010 może tutaj coś ulepszą. Tym razem jakie będą silniki w grze? Frostbite 2.0 i unreal? Śmieszne.

16. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Nie no , ja sam pamiętam jak za gnoja siedziałem przed kompem i się pykało w Medala ^^ Inne gry wojenne się dla mnie nie liczyły , nie wiedziałem co to CoD. A teraz jest wręcz odwrotnie. Mam nadzieje że powrócą stare dobre czasy i znów zacznę grać w Medala :D

17. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
  18. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Medal wyjdzie to musowa zagram. Wolałbym aby robili grę w klimacie I oraz II Wojny Światowej jak to na PC bywało:)

19. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    W końcu ktoś kto grał w tą grę co ja, MOH z 2010 roku nie był może i grą roku ale był jedną z lepszych gier, tak tak nie jest to ta sama klasa co allied assault, czy pacific assault bo te 2 plus call of duty 2 i brother in arms to były gry najlepsze w historii fps, niestety teraz poszli w nowoczesne wojny, dla równowagi powinno być 1 nowoczesna wojna i 1 II wojna światowa, klimaty tamtych czasów są niezapomniane, ta reakcja gdy jedzie 1 czołg tak 1 czołg i ucieka przed nim cały odział, a teraz w grach co ? Czekajcie czekajcie ja go z rpg rozwalę.

20. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Multi w MOH bylo napewno czyms innym niz w COD czy BF ale mnie samego nie wciagnelo na zbyt dlugo. Licze na to ze nowy MOH naprawde pokaze klase jak to bylo za dawnych lat i z radoscia bede mogl zagrac w multi czy singla. :)

21. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ostatni Medal Of Honor przeszedł obok mnie jakoś bez szumu grałem skończyłem i nigdy nie powrócę do niego. Więc nie osiągnął tego co np. Call of Duty czy BF.. że zastanowię się i przypominam sobie jakieś miłe sceny z tych gier. Czyli ostatni MoH był dla mnie strzelanką - postrzelać i zapomnieć o grze :D

Mam nadzieję, że nowa odsłona to zmieni i jakieś sceny zapadną na długo w mojej pamięci.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum