1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Medal of Honor: Warfighter - światowa premiera z paradą błędów i niedoróbek

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Październik 24, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wczoraj swoją światową premierą miał Medal of Honor: Warfighter. Tym razem jednak cieszymy się, że gra do Polski trafi z opóźnieniem, bo wydany już pierwszego dnia patch poprawia ponad 100 błędów(!).

Wielkie zdziwienie i rozczarowanie przeżyli gracze, którzy kupili już nowe Medal of Honor, bo okazało się, że długo wyczekiwany tytuł od EA jest paradą błędów maści wszelakiej. Od problemów z dołączeniem do gry wieloosobowej (można było np. dołączyć do gry, która wymaga zaproszenia, nie mając takowego), przez problemy z trybem dla pojedynczego gracza (zdarzało się, że nasza postać przestawała reagować na działania kontrolerów), aż po opcje graficzne (ucięte napisy, znikający HUD) i dźwiękowe (czat głosowy jednej drużyny był słyszany przez przeciwników).

Patch dodaje łącznie ponad 100 poprawek, które dopiero umożliwiają w miarę spokojną grę. Patch ten jest więc wysoko rekomendowany dla graczy na każdej platformie i nie zdziwcie się, gdy po odpaleniu gry w domu Origin zacznie dociągać kolejne gigabajty danych. To dla waszego dobra. Bo terminy goniły i nie dało się zrobić dobrej gry od razu.

źródło : •• Medal of Honor: Warfighter - światowa premiera z paradą błędĂłw i niedorĂłbek

2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Haha! Przecież to gorsze niedorobione "coś" niż MW3. Cóż za ironia losu :) Wersja Beta miała mniej błędów niż pełna o_O Nadal ktoś twierdzi, że MoH będzie lepszy od Black Ops 2?

2 użytkowników lubi ten post.
  4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    a co wy myśleliście? że MoH będzie lepszy niż bo2 i bf3 mając dużo mniejszy budżet?

5. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
  6. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Akurat budżet mieli równie duży (no dobra - ogromny) co BO2 i BF3. Sęk w tym, że Danger Close to przedszkole przy DICE czy Treyarch. Są studiem słabym i tyle. Śmieszy mnie, jak EA zmanipulowało graczy, którzy dobrze wiedzieli że MoH2010 to gra przeciętno-słaba, ale dali sobie wmówić że MoH:W będzie naj, naj, naj, zmiażdzy CoDa, Far Cry'a 3 czy Halo 4... Ile kłótni było, mówienie że MoH to rewolucja, że MoH odbierze monopol pewnej słynnej strzelance (cenzura, bo warna za offtopa dostanę ;)) A wyszło ... jak zawsze.

7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Medal Of Honor nigdy nie dorówna Call Of Duty.Niech oni lepiej wrócą do tematyki II Wojny Światowej,bo sobie w temacie wojny nowoczesnej zupełnie nie radzą.

1 osoba to lubi.
  8. DJVahn

DJVahn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Tak na prawdę to brakuje porządnego FPSa w realiach II Wojny Światowej lub Wietnamu. Bo te współczesne wojny juz się przejadły. Może Black Ops 2 coś pokaże. Póki co Medal of Honor nie pokazał nic specjalnego. Multi też nie powala.

3 użytkowników lubi ten post.
  9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Jeden, wielki niedorobiony bubel. Szkoda mi tych ludzi co zamówili przed premierą mając nadzieję, że będą nap*erdalać aż miło. Ja osobiście nie dokończyłem nawet jednego meczu w wersji beta na Xboxie, musiałem to wyłączyć. Gorszego Medal of Honor (a może i FPSa) nie było wg. mnie.

1 osoba to lubi.
  10. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Powody do krytyki maja najwiecej ci co gry nie kupili, ale na piracie graja ostro. Co do tematu patch dostepny dla pl tez?i czy poprawia te bledy naprawde nie robiac kokejnych. Bo w bf 3 poprawki byly nie widoczne.

1 osoba to lubi.
  11. Striker57

Striker57 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    WrO
    Ogarnij sie TheDarkKnight hejterze :mad-new:

2 użytkowników lubi ten post.
  12. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Grałeś w MoH czy tylko wnioskujesz po recenzjach :) nie tędy droga.

13. Striker57

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    WrO
    naczytało się dziecko opinii "ekspertów" albo ujrzało BETA wersje gry.

14. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Beta masara ale full to inna bajka , beta hd tekstur nie miala nawet i odrzucala dosyc , sama gra oki na pc polatali polataja na xboxa. I temat opini sie robi nic o tym patche.

15. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    hahha jak sie gra na jakims telewizorze z przed lat 70 i na sluchawka od wolkmena to sie niedziwie na 50 calach i dzwieku 5,1 mozna poczuc tą rzeznie na ekranie :D dla mnie gra rewelacja i napewno duzo czasu spedze przy tej gierce :]

16. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Powiem tak: Jeśli Medal of Honor to tylko te starsze części :) Dodatkowo napiszę, że marzy mi się FPS na silniku Frostite 2 w czasach II wojny światowej (!) albo wietnamu, o tak... Śmieszy mnie to, że twórcy gier uważają, że temat 2 wojny światowej jest już wykorzystany.

1 osoba to lubi.
  17. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Witaj w klubie :)
    Robimy petycję?

18. eMZet Polako

eMZet Polako Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    MOH to po prostu niewypał. Podobna sytuacja była z tym MOH-em z roku 2010.

19. Striker57

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    WrO
    Dlaczego tak sądzisz ?

20. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    {hejt on}i ujawniła sie gimbazja -lekcje odrobione???telexpress obejżany?? to do spania!

wg.mnie goniły ich terminy,ale poco w dzisiejszych realiach jest internet jest update i po sprawie, a call of...jak połatasz kwestie poł. multi nima jak bo to jest to samo gó.no w innym papierku

//Mówisz gimbaza a sam lekcje odrobiłeś ?bo widzę, że nie wiesz, że program może być obejRZany, że nie pisze się poco tylko po co i że nie ma a nie nima ?
    z0nk31

21. banannba12

banannba12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    moim zdaniem gierka jest dobra nie wiem czemu tak ludzie krytykuja tylko mam jeden problem a mianowicie nie mam dysku tylko pena a gra bez hd wyglada nie za fajnie, da sie wgrac te tekstury na pendrive?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum