1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Medal of Honor: Warfighter - trailer trybu multiplayer pełen soczystych wymian ognia

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Lipiec 10, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Nowy zwiastun Medal of Honor: Warfighter przedstawia wieloosobowe zmagania w filipińskiej dżungli. Nie brakuje garści ujęć prezentujących czysty gameplay.

Powyższy materiał wideo promuje przeznaczoną do wieloosobowych zmagań arenę Tungawan Jungle, która przeniesie graczy do jednej z nadmorskich lokacji na Filipinach. I czego by nie mówić – jest dynamicznie, bo stężenie wybuchów i soczystych zabójstw jest nad wyraz duże. Odnotujmy przy tym, że trailer został wrzucony do sieci w związku z akcją jego „odblokowywania” na serwisie społecznościowym Facebook (witrynę musiała polubić odpowiednio duża liczba osób).

Medal of Honor: Warfighter w pełnej polskiej wersji językowej trafi na nasz rynek 25 października tego roku. Przypominamy, że od niedawna znamy zarówno minimalne, jak i rekomendowane wymagania sprzętowe tej bazującej na silniku Frostbite 2.0 strzelanki studia Danger Close.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Muszę powiedzieć, że trailer mnie uwiódł :D Nie spodziewałem się takiego rozmachu po Danger Close. Chyba jednak przekonałem się do tegorocznego MoHa :D

PS. Nie wydaje Wam się dziwne, że trailery BO2 i MoH: Warfighter, wyszły prawie że w tym samym momencie? .

4. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wniosek po obejrzeniu najnowszych trailerów Black Ops 2 i MoH:Warfighter - kolejny rok zostaję przy BF3...

1 osoba to lubi.
  5. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Mnie tam się bardzo spodobał, będzie granie :D

6. Kacpers

Kacpers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sandomierz
    Zobaczy się po becie ,ale chyba zostanę przy bf3 można za tę kasę kupić premium.

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    A to jest potwierdzona Beta?

8. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja tak samo, ale z innego powodu, nie uważam kupowanie co roku nowej strzelaniny do multi za dobre rozwiązanie, skoro rok (no dobra, pół, z przerwami) przegrałem w BF3 to dlaczego po roku ma iść w odstawkę? Będę grał tak długo aż mi się znudzi, a kupienie premium na pewno przedłuży ten okres grania w BF3. Co roku kupować nową strzelankę? To jak z fifą, kupić, bo nowe? Nie, to nie mój tok myślenia.

Trailer robi dobre wrażenie, choć szczena nie opadła, laczki na nogach, może już jestem do tego przyzwyczajony, a może brakowało tego czegoś? Ale aranżacja świetna, niby tylko strzelaniny i szybkie cięcia, ale nieźle to wyglądało, respawn po linie z samolotu? Super, predator? Hmm, ciekawe jak z balansem, ale ok, zobaczymy jak się przyjmie. Rozstawianie CKMa na polu walki? Odjazd! Jeżeli w MoHu będzie rozmach Battlefielda i efekty, a tempo akcji z CoDa to może być ciekawie. Betę bym z miłą chęcią sprawdził, ale pełniaka nie kupię jakkolwiek dobry by nie był.

9. rockobradford

rockobradford Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dziwny kolor krwi jest na tym filmiku

10. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Dobrze to ująłeś, taki mix może dać niezły efekt. Sam trailer nie jest zły, ale jedna, ale to JEDNA rzecz mnie w Medal of Honor CHOLERNIE denerwuje - przecież to wszystko wygląda jak zas*any Battlefield! A dlaczego, skoro to dwie osobne serie? To, że coś tam studia/deweloperzy mają ze sobą wspólnego, to nie znaczy, że mogą iść na łatwiznę i wydawać dwie 'prawie' te same gry pod innymi markami. EA jest tak samo leniwe i zue jak Activision i tutaj akurat nikt mi nic nie zarzuci. Właśnie ten ogólny 'look' gry mnie tak odpycha od Medal of Honor. Ne twierdze oczywiście że Frostbite to zła technologia, bo oczywiście jest całkiem inaczej - wszystko jest tak jak ma być (poza bugami, ale to już raczej kwestia czasu aż je wyeliminują) tyle że to chyba wszystkim kojarzy się z Battlefieldem, dlatego myślę że nie tylko ja mam taki mały wstręt do teraźniejszego Medal of Honor.

11. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Chyba patrzę na inny trailer. Przegrałem 200 godzin w Bad Company 2, i tyle samo Battlefield 3 nie widzę niestety żadnych podobieństw BF-MOH:W. Żadnych. Oprócz silnika gry oczywiście. I bardzo dobrze, bo niech BF będzie BFem a MoH MoHem. Polecam pograć kilka godzin w BFa, wtedy zupełnie zmienisz zdanie - bo tak bez znajomości serii wyciąganie takich wniosków jest dosyć niepoważne.

Gdybym miał MoH:W porównać 'na siłę' do jakieś gry ... to byłby to Homefront.

12. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    hmmm za duzo wybuchow, za malo strzelania, to jest fps czy gra akcji?

13. theRav

theRav Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Łódź
    Śmieszne to trochę. Ludzie się gorączkują że z każdą kolejną serią Modern Warfare, gra jest do siebie podobna. Nic w tym dziwnego, w końcu to kontynuacje. A tutaj? Całkowicie inna gra a wygląda identycznie jak Bugfieldy.

Te wszystkie "strzelanki" na Frostbite to miernota, po prostu produkt dla mas gdzie ludzie zadowolą się zniszczonym budynkiem, brakuje w tych słabiznach precyzji, w to nie dało by się grać na poważnie. Co najwyżej team deathmatch gdzie jedynym sukcesem będzie zabicie randoma za pomocą czołgu - bo to niedzielni gracze lubią najbardziej, a nie zapominajmy że przecież bugfieldy do takich odbiorców są skierowane.

2 użytkowników lubi ten post.
  14. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    Mi się tam podoba. Zapowiada się lepiej niż cod :)

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  15. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    W Call of Duty Ci to jakoś nie przeszkadza...

Nie no, nie podoba mi się. Ten rozkładany CKM (?) trochę przesadzony, mnóstwo wybuchów, mało w tym logiki. Właśnie tak by wyglądało Call of Duty na dobrym silniku. No nic, singla przejdę, ale jak większość tutaj, w multiplayerze zostanę przy Battlefieldzie ;)

16. dav10

dav10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Twórcy dalej są pewni, że Polska jest na wschodnich terenach od jej prawdziwego położenia. Gratuluję im rozeznania w mapie świata. (Patrz 0:21)
    Gierka fajnie się zapowiada. :D

17. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    #up
    Myślisz że twórcy naprawdę pozwoliliby sobie na taki błąd? No właśnie - nie. Dlatego odsyłam Cię do pierwszego trailera, a konkretnie do momentu 1:08

I co wtedy widzimy? Napis GROM, i jaki kraj wtedy się podświetla? POLSKA. Tak, faktycznie, w dalszej części GROM został umieszczony w Rosji, ale tylko ze względów estetycznych, 'bo ładniej wygląda', o! Idąc Twoim tokiem myślenia, twórcy nie znają też położenia Australii, bo SASR umieścili na ... Oceanie Indyjskim.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    2 użytkowników lubi ten post.
Wczytywanie...

Poleć forum