1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Medal of Honor Warfighter

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez RaideR195, Lipiec 27, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. RaideR195

RaideR195 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bytom
    Witam. Mam problem z Medalem Warfighterem, a konkretnie gdy przejdę ten pościg (4 misja) gra wywala mnie do dasha i tak zawsze. Potrafi ktoś pomóc czy miał ktoś ten problem i go rozwiązał to podzielcie się tą wiedzą. Bo jestem fanem tej serii i bardzo chciałbym zagrać w tę część. Z góry Dzięki za każdą poradę ;) (Sry jeśli istnieje już taki temat, ale jeśli już jest to poprosiłbym link ;>)

EDIT:

OK. Rozwiązałem ten problem ;) Jeśli ktoś ma problem to piszę wytłumaczenie jak to naprawić. Po primo, jeśli masz zainstalowany z jakiejś innej strony HD Content, a grę pobrałeś też z innego źródła to wtedy według mnie powstaje problem. A zrobiłem tak, że grę miałem wcześniej z innego źródła i grę wywaliłem, a przeróbka gry była na X-ie i HD content też był z innego obrazu i poprostu to ze sobą koliduje co powoduje ten błąd. Tak więc moje rozwiązanie, żeby pobrać Medala z 1 i 2 DVD (1DVD Multi+HD/2DVD Single) i 1DVD do xex do HD i 2DVD do GOD i problem jak ręką odjął. Spróbujcie tego sposobu jeśli to coś pomoże. Wnioskuję to z tego co pisało na jednej zagranicznej stronie internetowej, także nie komentujcie mnie tu negatywnie.

Łącz posty - nie pisz jeden pod drugim - Jabar

2. Lotnik421 Xbox One

3. RaideR195

RaideR195 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bytom
    Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...