1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Medal of Honor Warfighter

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez stawa, Październik 29, 2012.

1. stawa

stawa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Dochodzę do momentu, który jest widoczny w 9 minucie 48 sekundzie poniższego filmiku:

strzelam wielokrotnie do tego ostatniego gościa, który jest na najwyższej pozycji na wieży i za żadne skarby nie mogę go położyć, pomimo że strzelam z włączonym zoomem? czy to nie jest jakiś globalny problem z grą? Próbowałem już z 10 razy i mnie to mega denerwuje ! :upset:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  4. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    celowniczek ma być ustawiony na 2.

5. stawa

stawa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @up

co masz na myśli ? :)

już wszystko wiem, faktycznie trzeba strzelać trochę nad przeciwnikiem i problem się nie pojawia.

Wczytywanie...

Poleć forum