1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Media center a filmy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez fincz, Kwiecień 25, 2009.

1. fincz

fincz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moj problem dotyczy oglądania filmów prze media center, na komputerze WMC XP z windows media player 10 i brak możliwości zainstalowania 11. Mam na dysku komputera filmy divx, które jak chce odpalić spod xbox przez media center wywala mi komunikat ze nie mam odpowiednich kodeków. Problem jest o tyle dziwny ze miniaturka tego filmu działa, tak samo krótkie filmiki chodzą bez zarzutu. Proszę mi nie pisać ze wystarczy podłączyć X'a do Xbox Live i ściągnąć kodeki bo nie chodzi mi o odtwarzanie filmów spod dashu konsoli tylko z WMC i xbox live w tej sytuacji nie ma nic do powiedzenia.

Skąd można pobrać odpowiednie kodeki do tego ustrojstwa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Tak sie madrujesz zeby nie pisac o podlaczeniu do XBL,a przeciez to jest jedyna droga..przez pena czy z plyty nie wgrasz kodekow,takze pozostaje ci tylko ta jedna opcja..

4. fincz

fincz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mck82 pisałem o tym ze nie chodzi o oglądanie filmów z pendriva w dashu konsoli tylko na WMC. Co do XBL, cały czas jestem podpięty. Film zgrany na pendriva działa na konsoli (odtwarzany w dashu) ale ten sam film włączony z dysku komputera przez WMC nie działa, bo w WMC nie ma odpowiednich kodeków. Dash konsoli a WMC to są oddzielne "systemy" i nie są z sobą jakoś konkretnie powiązane wiec pobranie kodeków z XBL do dash'a nic nie wnosi do WMC.

Powtórzę pytanie, skąd pobrać kodeki do filmów pod Windows Media Center?

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    nie ma jakis konkrentch kodekow chyba pod WMC sprobuj zainstalowac na kmpie jakies inne moze pomoze.... czasami trzeba pokobminowac

Wczytywanie...

Poleć forum