1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Media Center Aktualizacja Multimediów Offline

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez malkal, Lipiec 11, 2014.

1. malkal

malkal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Ostatnio zainstalowałem sobie Windows 8.1(nie wracam do wcześniejszej wersji) , wszystko działało cacy, gdy się spostrzegłem że na laptopie dziewczyny (win i prof) miała Media Center. O dziwo filmy z jej dysku działały, mimo że na Xie nie powinny... Też zachciałem takiej opcji(musiałem zapłacić 45 zł) i zainstalowałem WMC na moim lapku.

Po instalacji na moim laptopie i próbie sparowania Xboxa pojawił się monit że muszę zainstalować bezpłatną aktualizację multimediów poprzez zalogowanie się do Xbox Live... mam jednak przeróbkę RGH i nie mogę się połączyć. Dodatkowo, na laptopie dziewczyny także nie można już oddtworzyć jakiego kolwiek filmu.

W jaki sposób wgrać te aktualizacje żeby działały filmy?

Mój sprzęt
    XBOX 360 SLIM 250 GB
    Dash 2.0.16747.0
    Przeróbka RGH (nie wiem jaka)

ROZWIĄZANIE:
    Po wypiciu litra kawy i o wiele więcej piwa, rozwiązanie znalazłem na forum :)

Wczytywanie...

Poleć forum