1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Media Center na Xboxie360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez TomalasPL, Styczeń 17, 2010.

1. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Elosz
    Niech ktoś mi powie o co biega, mam podłączony xbox kablem z routera i kompa też kabel od routera biegie. Kiedy biore w konsoli media center yto pokazuje mi sie kod który wpisuje w media center w windowsie (mam win7)biore kontynuuj na kompie i xboxie, z tymże xbox każe mi wejść na strone pcsetup na której niema mojego windowsa a mdia center w kompie niewykrywa mi żadnego extendera, o co biega?!
    Z góry dzięki pzdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Ja zrobiłem to tak: wchodze w konsoli w media center spisuje ten klucz(na karteczce ;]) daje na dalej - teraz na kompie w media center biore ZADANIA/DODAJ EXTENDER i wpisujesz tu klucz z xklocka i dziala ;]

4. dayvid_s

dayvid_s Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Posiadam kabel cross over i sytuacja jest następująca... Praktycznie wszystkie kroki w konfiguracji windows media center zostały pomyślnie wykonane z wyjątkiem ostatniego który ma na celu połączyć urządzenie extender z komputerem. Przy każdej probie połączenia tych dwóch urządzeń na ekranie TV pojawia sie komunikat ze strony konsoli o następującej treści: Connection Terminated
    The xbox 360 has unexpectedly disconnected from the media center based PC. This error can be caused by network congestion, a network disconnection, or because the PC has been turned off. Would you like to reconnect? i tak w kółko wyskakuje. Na początku zakladałem ze to wina zapory i wylączylem zapore windows calkowicie( przynajmniej mam taka nadzieje) i nic to nie wniosło. Jeżeli ktoś sie orientuje o co może w tym chodzić to z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam. Dodam jeszcze że wszystko mam udostepnione z pozycji bibliotek pudło wszystko widzi i odtwarza a z WMC nie chce połączyć

Posiadam system Vista home premium (org) i xbox elite

Wczytywanie...

Poleć forum