1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Media Center - nie widzi plików

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez HanYs69, Grudzień 17, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. HanYs69

HanYs69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Niedawno zainstalowałem na kompie Windows Media Center 2005, żeby móc korzystać z media center na xbox'ie.
    Wszystkie programy potrzebne do połączenia xbox-pc mam ściągnięte i zainstalowane. PC wykrył xbox'a, zezwoliłem na udostępnianie mu plików, dodałem pliki do biblioteki w WMP 11.
    Pudło łączy się z komputerem, media center działa, ale nie wykrywa żadnych plików, prócz folderów w moich dokumentach.
    Próbowałem już wszystkiego i za cholerę nie mogę udostępnić innych folderów na innych dyskach dla media center.
    Dodam, że wchodząc w bibliotekę filmów/obrazów/muzyki pliki normalnie wykrywa.
    Potrzebny jest jakiś specjalny myk?

PS. Nie znalazłem rozwiązania mojego problemu ani na forum, ani na googlach, więc piszę temat.

2. Lotnik421 Xbox One

3. HanYs69

HanYs69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odświeżam, bo widzę, że temat odchodzi w zapomnienie...

4. HanYs69

HanYs69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepraszam za podwójny post, przeglądarka mi się zawiesza.

Proszę o usuniecie tego.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum