1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Media ID nagranej juz gry na plytke

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez czechux32, Lipiec 5, 2011.

1. czechux32

czechux32 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam fife 10 i chce wrzucic patcha na aktualizacje skladow ale nie wiem jakie mam media ID gry.Mam angielska wersje. Na forum w szukajce bylo ze pisze w abgx przepuscic obraz gry i bedzie. ale sęk w tym ze ja mam po otwarciu plyty na kompie 3 foldery Audio_TS Video_TS i jakis trzeci ale nigdzie nie ma obrazu. jak sa takie foldery to pewno gra byla patchowna bo tak samo mialem z ps2 to wiem. ja nigdy nie nagrywalem gier wiec nie wiem czym sie paczuje itp. Mam iX 1.6. da rade jakos inaczej sprawdzic media id gry?? albo jak ktos moze mi wytlumaczyc jak zrobic??

jeszcze znalazlem ze w programie le flufie na zakladce profil i tam jest 454108BC a na xbuc.net nie ma takiego media ID. wersja PAL

P.S. czemu jak mam ang wersje fify to achievemnty mam po polsku opisane

2. Lotnik421 Xbox One

3. t3rror

t3rror Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W abgx360 na górze w zakładce "Input" wybierz "Burned DVD" zamiast "Files(s)".

454108BC to Title ID, każda wersja Fify 10 będzie miało takie samo. Media ID to najprawdopodobniej będzie "67718C69", ale sprawdź jak możesz.

Osiągnięcia mogę być w j.polskim, nie ma to związku z wersją samej gry.

Wczytywanie...

Poleć forum