1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Media ID

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gufr, Maj 4, 2012.

1. gufr

gufr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam do Was pytanie. Jak dobrze wiecie jakiś czas temu była aktualizacja po której niektóre gry po krótkim odpaleniu pokazywały błąd " brak autoryzacji dysku". Jak się dowiedziałem jest tam taki patent z TU itp, zapewne wiecie o co chodzi. Mam tylko jeden problem. Nie mogę za nic w świecie dojść do mojego Media ID. ABGX próbowałem i wyskakują mi same 0. Wiem że da sie inaczej ale trzeba mieć plik ISO danej gry, a ja niestety tego nie posiadam. Czy istnieje jakaś możliwość by dane zawarte na płycie przywrócić do ISO i pliku DVD ? Albo jak inaczej odnaleźć Media ID ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. madluxx

madluxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KATO
    ImgBurn zrób obraz iso nastepnie wrzuć do programu IsotoGod i bedziesz znał media ID

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
Wczytywanie...

Poleć forum