1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

mediaID xgd3 z wypalonego DVD - jak sprawdzic?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez holas, Grudzień 7, 2011.

1. holas

holas Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak sprawdzic mediaID gry z xgd3, ktora juz jest wypalona na DVD?
    ABGX sie wywala i nie znalazlem zadnego sposobu, a sprawdzanie TU po kolei jest czasem czasochlonne.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DominiX

DominiX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak masz jeszcze iso na dysku uzyj iso2god:
    Otworz program, pojawi ci sie okno kliknij na zielony +. Po czym kliknij na pierwszy przycisk obok pierwszego pasku adresu i wybierz swoje iso. Poczekaj po chwili masz Title ID i Media ID i najzwyczajniej w swiecie zamkij okna X. Skopiuj M ID i wklej na stronie w wyszukiwarce z TU xbuc.com. Jak nie masz iso to nie wiem (przynajmniej ja) czy da sie cos poradzic.

Sent from my E15i using Tapatalk

4. holas

holas Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jalbym mial iso to bym nie pytal ;)

Ja radzilem sobie tak, ze sciagnalem wszystko do swojej wersji (PAL i RF), wgralem polowe na pena i sprawdzalem czy gra ma update
    Jesli nie, to wiem, ze jest w 2giej polowie i wgrywam ja
    Jak tak, to kasuje polowe z pena i znow sprawdzam itd.

W taki sposob dosc szybko sie znajdzie ale jest to upierdliwe delikatnie mowiac ;)
    Potem juz za pomoca horizona, mozna przerzucic na dysk odpowiedni TU.

No ale moze jest jakis mniej lopatologiczny sposob ;)

Wczytywanie...

Poleć forum