1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MediaMarkt nie dla idiotów ?!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Voodoo199, Maj 3, 2010.

1. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    MediaMarkt nie dla idiotów, czy aby na pewno ? hehe, odpowiedz na to pytanie nie jest taka oczywista:D Mianowicie pije do tematu promocji MM dotyczącej kupowania bez vat-u. Informacje o tego typu okazjach krążą od dawna w sieci, ale dzisiaj natknąłem się na ciekawy liścik, który przedstawi niewtajemniczonym całą prawdę o napalaniu się na tą promocję :)

źródło : MediaMarkt jest jednak dla idiotów Muzungu.pl

sądzę, że przestrzegłem trochę ludzi którzy z utęsknieniem czekają na kolejną taką promocję i okazje kupienia czegoś tanio :]

2. Lotnik421 Xbox One

3. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Dokładnie tak jest, ale nie zawsze. Moi starsi kupowali samsunga ledowego, gdzie normalnie kosztował ponad 5500 zł a kupili go za ok.4600 zł. Więc się opłacało bo na necie min. 5000 zł. Jednak chciałem sobie kupić monitor 22 cale, 2 tygodnie wcześniej patrzałem na ceny wybranego przeze mnie monitora kosztował 569 zł, w dniu bez vatu kosztował 669 zł. Takie jest już mm robi promocje, ludzie raz kupią taniej i później myślą, że już zawsze tak będzie. Często już po kupnie liczą czy, aby na pewno mnie wydali niż gdzie indziej.

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ładnie tak kopiować z wykopu i nie podawać autora?

5. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    Taka prawda promocje nie istnieją... Kiedyś chciałem kupić telefon za 450 zł cena super ale później było to -22% przychodzę do sklepu i co 699 zł MM jest do D*** przez wielkie D. :(

6. ProEloHajter

ProEloHajter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mrągowo
    Dobrze że są takie promocje ale serio -20% w Avans'ie np. Arcade był za 1000zł (troche drogo) na ceneo był za 800zł, siedze sobie na nk pisze z kolegą patrze promocja -20% na elektronike i tak nabyłem mego arcade jasper za 800zł.A Media$hitu u mnie nie ma w Mrągowie ;p

7. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    sprzęty elektroniczne i taki tam to najlepiej kupować przez neta, a nie wierzyć w jakieś tam promocje;p różnica między sieciami sprzedającymi agd/rtv a ludzmi/sklepami w necie jest masakrycznie duża ;P
    Ja jak na razie to przyoszczędziłem na depilatorze dla mojej kobiety, w sklepach typu mm, piotr&paweł itp, jego cena zaczynala się od 450 a konczyla nawet na 600, a ja go kupiłem za 319 przez neta :p

8. ProEloHajter

ProEloHajter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mrągowo
    Ja przez neta to TV, Drukarke i gry kupuję :D

Wczytywanie...

Poleć forum