1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mega dziwna sytaucja!? Pomocy!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Adham, Maj 9, 2010.

1. Adham

Adham Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    Witam, grałem dzis w Assasins Creed 2.. gram i gram.. ponad 2 godziny.. i nagle czarny ekran i patrze na konsole i trzy czerwone swiatelka migaja.. :(
    patrze na lampke przy zasilaczu swieci na czerwono:(
    proboje wyciagnac plyte i sie nie da.. wylaczylem i wlączam konsole i nadal to samo..
    odlączylem od zasilacza kabel od pradu, 5 sekund pozniej podlaczylem i patrz zasilacz swieci sie na pomaranczowo. Włączam konsole i wszytko działa!! :O
    ja sie ciesze.. ale czy zgłaszac to do serwisu M$..?
    juz raz konsola byla serwisowana wysiadl kompletnie obraz.. i po 2 tygodniach mi przysłali gralem na niej z 1,5 miesiaca.. i teraz to..

posyłac konsole do M$!??
    czy cos sie powaznego stało czy moge grac dalej!?

2. Lotnik421 Xbox One

3. michu282

michu282 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wronki
    Jak działa to graj, może był jakiś spadek napięcia albo coś i po prostu konsolka na chwilę siadła. Albo coś z zasilaczem jest nie tak. Będzie się działo tak ponownie to się będziesz martwił, jak działa to nie ma co zawracać sobie głowy.

4. Adham

Adham Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    no ostatnio cos zasilacz dziwnie piszczal.. podniosłem go.. i położylem i przestał..
    polecacie wymienic, zasilacz!????

ja obecnie mam 175W ? kupic wiekszy 203W?? czy taki sam?

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    obojetnie, albo 175 albo 203, oba beda pasowac.

6. swistak1100

swistak1100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Może jakimś dziwnym cudem kabel do TV Ci się odłączył.. Mialem to samo! Gram Gram a tu nagle czarny ekran i 3 czerwone diody... Oczywiscie sie posrałem:) a to jednak kabel sie poluzował..

7. Qsh

Qsh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    3city
    Tak, też to miałem na swoim jasperze. Była to wina poluzowanego kabla :)

8. Celt

Celt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja bym grał nadal póki działa. Jakbyś jeszcze raz miał problem z wyjęciem płytki z napędu to powiem ci że da się to zrobić ze zgaszoną konsolą, wystarczy że odepniesz przedni panel ten plastikowy, a pod napędem jest taka mała dziurka, wystarczy wcisnąć do niej jakąś agrafkę czy coś i to pozwala na wysunięcie tacki do przodu.

9. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Możliwy spadek napięcia, chociaż sam nigdy (odpukać) go nie doświadczyłem, to czytałem tu i ówdzie o czymś takim. Kabel również sprawdź.

10. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Spadek napięcia nie spowodował by zapalenia się czerwonej kontrolki zasilacza, oznaczającej zwykle uszkodzenie, zwarcie, przeciążenie.

Jak padnie to wysyłaj na gware, jeśli nie masz to kup 175W, po co większy jak i tak nie będzie potrzebny.

11. Keres

Keres Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hmm , moze to dziwne co powiem , ale zmien gniazdko do ktorego podlaczasz konsole.Byc moze cos zle w nim pracuje , przez co dostaje roznie napiecia.

12. Daner0

Daner0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    skoki napięc i tyle. Nie ma co wysyłać, od tego są zabezpieczone zasilacze żeby wywaliło czerwoną diode i konsola się wyłączyła. Nic się nie popsuło

Wczytywanie...

Poleć forum