1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mega dziwny problem !

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Frank, Maj 12, 2010.

1. Frank

Frank Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kiedy wkładam grę ze starego Xa do 360 - działa kiedy wkładam taką przeznaczoną na 360 (np. GTA 4) pisze "odtwórz DVD" proszę o pomoc , z góry dziękuje .

2. Lotnik421 Xbox One

3. FICU

FICU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Boguszów-Gorce
    Te GTA to jest oryginał czy pirat oraz czy masz przerobioną konsolę?

4. Frank

Frank Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To jest originał , konsola bez przeróbki , żaden originał nie chodzi.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No to kolego gwarancja nie ma co mysleć

6. Folga360

Folga360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabrze
    Laser bankowo poszedł :)
    Gwarancja lub serwis

7. Grzyb^

Grzyb^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Omg

Wy się zastanówcie co mówicie !

Skoro poszedł laser to jakim cudem odczytał gry z pierwszego X'a !

Co do tematu :
    Gdzie kupiłeś konsolę i gdzie kupujesz gry. Zapewne problem jest z systemem konsoli lub gier.

8. Shazam!

Shazam! Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    POdepne się pod temat.
    Też mam mega dziwny problem z konsola. Po przerobieniu ją ixtream 1.61 nie dłużej jak 2 miesiące konsola zaczęła się wieszać po 5 minutach grania, bez względu na grę. Jest to x box arcade, który ma już swoje latka. Oddałem go do naprawy i niby wszystko działało po niej ok, ale znów po 2 miesiącach złapała zwiecha jak poprzednio. Po ponownym odpaleniu konsoli zapalił się ROD, ale bez żadnego error'u. Że była jeszcze na gwarancji ponaprawczej oddałem ją ponownie. Pan po kilku dniach oddał mi konsolę i powiedział, że problem już nie powinien się powtarzać. Pech, bo nie dalej jak kilka dni temu konsola zaczęła się wieszać jak przy pierwszej awarii i nic nie mogę z tym zrobić. Próbowałem wymienić napęd, który pożyczyłem od przyjaciela, ale niestety ten w ogóle nie działa. Przy włożeniu płyty, bez względu czy jest to oryginał czy kopia, wyświetla się komunikat "please insert cd with this game into xbox 360 console" (czyli tak jak przy wkładaniu activate discu 1.61), z kolei activate discu w ogóle nie czyta. Nie wiem co powinienem zrobić i potrzebuję pomocy, dlatego też tu piszę. Licze, że ktoś będzie wiedział o co w tym chodzi i jak mi pomóc, bo moja frustracja i bezradność sięga zenitu, a szkoda wydawać mi kolejnych pieniążków na naprawę konsoli, która obawiam się, że nie przyniesie oczekiwanego skutku. Czy może być to wina przeróbki (źle zamontowana etc.), napędu czy jeszcze czegoś innego? Proszę pomóżcie.

Wczytywanie...

Poleć forum