1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mega dziwny przypadek z forza 3

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez kanonierzyk, Marzec 6, 2013.

1. kanonierzyk

kanonierzyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Kupiłem nową forze 3 jakiś czas temu ale to raczej nie istotne nie lubię jak gry się długo wczytują i są jakieś tam zcięcia które mam w forza 3 więc postanowiłem zainsalować ją na pendrive 16GB.
    Mam dwie płyty Disc 1 i Disc 2 podobno jedynka to gra a dwójka to dodatkowe auta ale auta mnie nie interesują i chcę tylko spokojnie grać. A gdy gra nie jest zainstalowana na dysku działa ale troszkę się zacina a gdy zainstaluję disc 1 z dasha to gra się nawet nie włącza od razu jest nie można odczytać płyty a w zakładce moje gry jest "forza 3 płyta 1" jak tam odpalam jest to samo... a gdy zainstaluje płytę nr 2 w zakładce moje gry pojawia się "forza 3 płyta 2" i są już dwie forze ale i tak której nie odpale to zawszę jest nie można odczytać płyty i pytam się jakim cudem nie można odczytać płyty jak gra jest zainstalowana na pena!!!!! pamięć podręczną czyściłem chyba ze sto razy i nie wiem jakim cudem gra zainstalowana na penie oryginalna która jest w napędzie i jest troszeczkę porysowana nie odpala a inne gry nie zainstalowane na dysku i porysowane dość mocno działają bez problemu pomocy co mam zrobić żeby forza 3 zainstalowana na pendrive działało.

Dodam że zanim zainstalowałem forze 3 na pena było tam GTA IV które działało idealnie...

2. Lotnik421 Xbox One

3. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miałem kiedyś tak samo jak instalowałem gry na Pendrive. Może być za wolny. Zobacz na innym Pendrive a jak nie to kup jakiś dysk. Jak grasz w jedną grę przez jakiś okres czasu to kup 20GB, ale polecam większy.

4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Gry odpalane ze słabych pendrivów mogą działać wolno.
    Nie oczekuj cudów, pendrive na USB to nie HDD z wyjściem SATA.

Zainwestuj lepiej w twardy dysk.

5. kanonierzyk

kanonierzyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czyli to że wcześniej inne gry działały to i tak pendrive może być za wolny na forze 3 tak?

Poza tym mój pendrive to nie jakaś tam podróba tylko oryginalny Kingston i ja nie chcę żeby to jakoś mega szybko się wczytywało tylko żeby działało i się nie cieło :)

6. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    To, że jest to oryginalny pendrive firmy Kingstone nie wiele daje.
    Każdy pendrive ma swoje prędkości odczytu i zapisu.

Próbowałeś tę grę odpalać z HDD?

7. kanonierzyk

kanonierzyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  8. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Dajesz zainstaluj w dashu. Opcja tam gdzie obrazek gry .

9. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gry z pena działają na 100% może akurat z forza są problemy napisz na wp to sprawdzimy

10. kanonierzyk

kanonierzyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Obie płyty są zainstalowane na pendrive w 100% i się gra nie odpala tylko pisze nie można odczytać płyty a jak odpalam na nie zainstalowanej to działa ale się zacina i tak koło się zamyka POMOCY

11. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gra z płyty się zacina ale normalnie instaluje coś mi się wierzyć nie chcę zainstaluj jeszcze raz ja wieczorem sprawdze u siebie to ci napisze

12. kanonierzyk

kanonierzyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    usunołem i zainstalowałem jeszcze raz i było trochę trudności z pierwszą płytą dopiero się za 3 razem zainstalowała ale dalej jest to samo jak w xboxie jest wsadzony pendrive z zainstalowaną grą to od razu jest nie można odczytać płyty i gra nawet się nie włącza a gdy pendrive wyjme to gra działa tylko czasami jest problem z teksturami i się zacina ale po to instaluje grę na pena żeby nie było takich problemów sęk w tym że nie wiem co mam zrobić żeby gra działała z pena a płyta służyła tylko do odpalenia i jakieś tam weryfikacji

Wczytywanie...

Poleć forum