1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MEGA OFERTA! LEPSZA NIZ POPRZEDNIA! MIKOLAJ WYSIADA PONOWNIE!!one

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Moderator, Listopad 28, 2012.

1. Moderator

Moderator Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    STANDARDOWO:
    Sprzedam:
    2 moderatorów:
    Zonk31 (a'la człowiek guma):
    Zalety:
    -Typowy zomo, ormo i inne mo. Kablował od najmłodszych lat. W przedszkolu przeżył pierwszy raz. Kolege, który wylał mu kakao na wiadome miejsce (dłonie), wydał pani przedszkolance (którą chciał posuwać w domku ale zapominał gumek. No i miał i ma takiego małego, że laska nic nie czuje.) Wracając do zalety to wykrywalność szuj, wyjebkowiczów i innego s*****synstwa wzrosła o 74,3% (prywatne badania by: Zonk31)
    Z zalet to na tyle. Przejdźmy do wad. Są to min. :
    -"grubasostwo"- Jest grubym ****em i nie oszukujmy się.
    -lenistwo- nie dość, że gruby to jeszcze leniwy. Jak wiadomo te dwie cechy się uzupełniają
    -dziadostwo- szuja wyłudza kasiore od starszych pań metodą na seks (stara i oklepana przez niego metoda- wiadomo stare to seksu potrzebuje.)

Drugim moderatorem jest Seth. Bóg piekła, czy innego ****ostwa sobie odpuścimy. Jak wiadomo zalet nie ma bo jest grubym chuyem, co p********* w białych skarpetkach i klapeczkach pana Kuboty. Hardkorem dla niego jest powiedzenie do rodziców: "nie "bende" jadł obiadu mamo". Ale zaraz potem wperdol i na łańcuch. Są podejrzenia, że ma 12 lat, zatem zapraszam pedo itp.

Do zestawu dorzuce rowersera, co ma dziwny nick (rower i ser kuhwa super mega nick. też mi coś), QwerTaja zayebistego gościa, może Azurke pijaka jednego.
    Pośmiałbym się z GHOSTA, ale to poważny gościu i z niego się nie śmiejemy. QT. Pozdrawiam

To jest stara wersja, a teraz troche mozna urozmaicić, co nie?

Siedziesz w domu? Nudzi Ci się? Nie masz co robić? Nie masz kolegów? No to powyższa oferta jest przeznaczona dla Ciebie!!1 Wyobraź sobie ile można rzeczy z takim moderatore zrobić. Dokładnie tak jak pomyślałeś: NIE STARCZA CI WYOBRAŹNI!!1 Mam już w tym wieloletnie doświadczenie jako moderator internetu. Przez moją posiadłość przewineło się wielu niby-moderatorów i mam wiele praktyk. Jak nie wiesz co z takim zrobić pisz PW. A teraz nowi moderatorzy, nowe możliwości:

Laki88
    Zalety:
    -nie słucha nic poza "manamana"
    -przez znajomych nazywany jest umysłową kambodżą (to samo można napisać o Z0nku, bo nie wiedział czym jest MOBO HA HA HA)
    -lubi jeść kotlety mielone (kto to kurcze lubi???)
    -lubi wątróbke
    Wady:
    - jest wieprzkiem
    -za częstą odpowiedź przyjmuje "manamana"
    -przebiera się za nyan-cata i biega z tostem zamiast głowy

nakoz:
    nie jest moderatorem "z powołania" więc z niego się nie śmiejemy (tak, tak. jak z GHOSTA. tego od live'a na rgh (eee mogłeś pograć bo robiła się fajna atmosferka hehe ;) )
    Dawajcie propozycje z kogo się pośmiać bo tracę ofiary.

Kolejny raz powtarzam: Pośmiałbym się z GHOSTA, ale to poważny gościu i z niego się nie śmiejemy. Robi live'a na RGH- nie próżnuje jak reszta (w tym ja).
    AVE

Zapomniałem dodać cene:
    od łebka 300 szylingów somalijskich

2. Lotnik421 Xbox One

3. Moderator

Moderator Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przejmuje to forum. brattanek schowaj się

Wczytywanie...