1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mega problemy z pmt hack

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lawenda, Kwiecień 20, 2012.

1. lawenda

lawenda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie
    Chciałem wydobyć klucz napędu z liteona za pomocą usb probe by ankoholik. Wydaje mi się, że robie wszystko dobrze. Sprawdzałem parę razy i próbowałem z tysiąc. Zawsze wyskakuje phat key failed. Robię wszystko wq poradnika. Gdy podłączę napęd przez do usb probe i sata do pc to nie wykrywa mi napędu. Natomiast gdy zasilanie biorę z konsoli to pokazuje ale klucza wydobyć nie mogę. Pamiętam jak kiedyś tym samym urządzonkiem wyjąłem dvd key z xboxa elite.
    Tutaj daje log z JF: Jungle Flasher Log - Pastebin.com
    Niby jest Serial flash found with Status 0x52 i extracted succesfully wyłączam konsolę i włączam naciskam ok i phat key failed. Nie wiem co robić. Czy możliwym jest, że zepsułem tą igłą od usb probe coś? Przykładam do MPX01.
    Proszę o pomoc.

-=SETH=- //Nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków posiadając range użytkownika.

Wczytywanie...

Poleć forum