1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mega wielki problem z monitorem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mlodypy, Październik 8, 2009.

1. mlodypy

mlodypy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Prabuty
    witam.mam wielki problem z monitorem LG W2261VP.po miesiącu użytkowania wyslalem go na gware bo się sam wyl,żadne przyciski nie dzialaly,dzisiaj dostalem go,ale znowu jest to samo! w karcie gwarancyjnej wpisali aktualizacja firmware.. jest mozliwość,że komp lub konsola robi jakięś zwarcie czy coś podobnego??proszę o szybka odp bo nie wiem co zrobić;/ pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Layt403

Layt403 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wrocław
    nie możliwe że to przez x'a lub komputer, mogloby być spięcie ale w 90% monitor i komputer badz xboks jest podłączony do tego samego przedłużacza, wiec komputer by tez padł. Raczej to wina monitora, nigdy nie kupowałem żadnego LG, jest to na pewno renomowana firma ale czasami zdarza sie jakiś błąd taśmowy a te ****** s******le z serwisu robia sobie ***** jaja, rownie dobrze mogli ci napisać ..." wymiana na nowy'.

Wczytywanie...

Poleć forum