1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mega zestaw X360 Elite

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sianeusz, Styczeń 30, 2010.

1. Sianeusz

Sianeusz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam do zaoferowania X`a 360 Elite

-data produkcji 06-13-2008
    -iXtreme 1.6
    -2 pady czarne bezprzewodowe
    -kabel Hdmi i wszystkie pozostałe również
    -pilot
    -kamera Xbox Live vision
    -nie podłączany do netu ,bez bana,wszystkie gry instalowane na hdd
    -3 oryginalne gry (Perfect dark zero,Your in the movies,Godfather II)
    -3 zestawy akumulatorów (jedne ładowane przez usb)
    -jakieś 60 płytek dvd+dl

Ewentualnie sprzedam za jakąś ciekawą cene

Wszystko śmiga jak należy

Najchętniej zamienie na równie wyposażone Wii z wiikeyem lub jakieś psp z dopłatami,lub inne ciekawe propozycje.
    W chwili obecnej propozycje tylko na maila
    sianeusz@gmail.com

2. Lotnik421 Xbox One

3. ryjec

ryjec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    PSP 2000 przerobine + 2gb memory stick sony .

4. Logosik

Logosik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    Xbox 360 Elite Jasper !

Czesc wszystkim. Rowniez Interesuje mnie wymiana mojego 2,5 tygodniowego sprzetu jakim jest Xbox 360 Elite Jasper!, za Komputer Przenosny "LAPTOP"! W zestawie oryginalne 2 gry " Lego Batman oraz Pure" + 3 kopie "Gta 4, C.O.D.M.W.2, PES 2010!" Konsola jest mozna powiedziec nowa. Malo uzywana. Jest przerobiona oraz posiada aktualizacje najnowszego softa. Do konsoli JEST WSZYSTKO CO NABYLEM PRZY JEJ ZAKUPIE. Data produkcji konsoli to 01.09.2009r. UWAGA!! NIE INTERESUJE MNIE KONKRETNY SPRZET! kTORY MI TROCHE POSLUZY! WIECEJ INFO GG: 3978923 (NIEWIDOCZNY) MIEJSCOWOSC: SZCZECIN

5. M-Rozi

M-Rozi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam . mam propozycję zamiany na psp 3003 + karta 4gb + dopłata + gry które są na niej nagrane (np. fifa) , konsola w wersji czarnej , jest przerobiona na najnowszy soft , uprzedzam że wersja 3003 jest prawie taka sama jak 3004 , różni się tylko ładowarką :) , więcej info na gg 19579225

Wczytywanie...

Poleć forum