Menu?

kama100397

Świeżak
Świeżak
Witam.. to znowu ja :/ problem z gta 4 nie ustał ale w takiej sytuacji nie zwracam na to uwagi... Teraz mam taki problem: włączam xboxa i wszystko idzie dobrze czyli jest logo, pisze ze mnie zalogowalo, pisze kto jest online jednakże nie chce mi się załadować główne menu... Interfejs i reszta działa. Wiem że mógłbym włączyć grę przez interfejs ale to tak beznadziejnie nie miec menu bo przez interfejs sie nie wszystko da... i właśnie tutaj kolejny problem... Chciałem zagrać przez interfejs a tu mi wyskoczył filtr rodzinny i musze podac kod a nic takiego nie ustawialem i nigdy mi take cos nie wyskoczylo... a ja tego kodu nie znam -.- i wszystko się rozchodzi o to menu. Więc proszę o jakieś porady co należy zrobic :/ thx za pomoc.
 

filut10

Użytkownik
Użytkownik
Może po prostu usiadł do Twojej konsolki ktoś kto nie powinien i namieszał w ustawieniach?
 
D

Deleted member 50854

Guest
ściągnij nowego dasha, lub wyczyść pamieć :)
 

kama100397

Świeżak
Świeżak
da sie wyczyscic pamiec bez menu? -.- a dash to ja nawet nie wiem co to :/ a ktos kto nie powinien siadac to raczej nie bo tylko ja na nim siadalem i nic w ustawieniach nie robilem... to bylo tak: gram sobie gram i jest ok potem z 2 dni nie gram potem zalaczam konsole i jest to...
 

kama100397

Świeżak
Świeżak
Gdy tylko wkładam pendrive to się cały xbox zacina :/ w momencie wszystko staje
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Człowieku ty to wogóle kumaty nie jesteś. kama100397 napisał że:

pisze ze mnie zalogowalo, pisze kto jest online
Więc jeśli pisze że ktoś jest online to ma Xbox Live a jak ma Xbox Live to i ma najnowszy dash.
Brak czytania tekstu ze zrozumieniem.
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
jak masz dysk to go odłącz i wyciag płyę z napedu i sprawdź czy xbox normalnie sie uruchamia i wchodzi do menu ?
czy świecą sie jakieś czerwone diody w okregu ,czy jest czarny ekran i nie reaguje ? czy jest dźwięk przeskakiwania po menu jak ruszasz padem ?
jak z pendriva aktualizacja ci zawiesza konsole to spróbuj ja nagrac na płytę CDRW i z niej odpal
od dawna masz tego xboxa ? i jaka data produkcji ?
 

kama100397

Świeżak
Świeżak
nie ma przeskakiwania bo wgl nie ma tego menu co jest biblioteka gier itd. zobacze bez dysku :/ dzwieku nie ma bo nie kupilem sobie jeszcze glosnikow ale to juz wam nie bede tlumczyc :D obadam ten dysk :/ data 2006 rok :/ bede kupywal nowego tylko chce pograc w dragon age póki nie bede mial kasy :/
 

kama100397

Świeżak
Świeżak
bez dysku działa ! teraz pytanie bo wiem ze cos z dyskiem. Więc: muszę kupić nowy dysk czy da się coś zrobic? moze nie bede kupywal nowej konsoli jezeli to tylko wina dysku wiem narazie staram się zrobić cos z dyskiem :) wiec prosze o odp. musze nowy dysk?
 

kama100397

Świeżak
Świeżak
jeszcze jedno pytania :( da sie usunac ten caly ,,filtr rodzinny''? Moge jeszcze dodac ze nie znam kodu -.-
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
tak da się z kodem ale filt jest przyznawany na konto nie konsolę więc możesz założyć nowe konto i będzie ok.
 

kama100397

Świeżak
Świeżak
a wie ktos czy da sie cos zrobic z tym dyskiem? i jeszcze jaki to kod :D
 

kama100397

Świeżak
Świeżak
bo ja załączam konsole bez logowania bo gram bez dysku twardego a przynajmniej chce i wyskakuje mi filtr :/ o co chodzi?
 

kama100397

Świeżak
Świeżak
czyli juz chyba po pomocy :/ no trudno chyba bede musial kupic nowy dysk i zobaczyc co i jak
 

Do góry Bottom