1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MERCENARIES2 problem z regionem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez vaster669, Styczeń 25, 2009.

1. vaster669

vaster669 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Silent Hill
    Witam
    Mam problem z gierka m2.Posiadam kopie zapasowa i orginal.
    mam 2 konsole(obie PAL),jedna pozyczylem kumplowi i mielismy wlasnie pograc w m2.Ale gdy ja go(lub on mnie)zapraszam do gry,to wyskakuje komunikat ze nie moze polaczyc gdyz gra zapraszanego jest w innym regionie.
    Orginal jest na stowe PALowski,moja kopia nie mam pojecia,PAL lub REGION FREE.Czy jest mozliwosc sprawdzenia jaka mam wersje gry,i czy to jest normalne ,ze takie szopki na regionach wyskakuja-to co z japoncami i amerykancami juz nie pogram?
    Z gory dzieki za jakakolwiek pomoc-pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. vaster669

vaster669 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Silent Hill
    Ale czy to jest mozliwe zeby nie moc grac w ta sama gre z roznymi regionami?tzn amyryka vs europavs japonia?jak to jest.moja gierka jest na bank region free

Wczytywanie...

Poleć forum