1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Metal Gear Rising (klawiszologia i pomoc przy walkach)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez vlopi, Luty 16, 2013.

1. vlopi

vlopi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gierka MGRising całkiem spoko, ale kamera czasem doprowadza do szału. Mam za to większy problem podczas walki. (słaba znajomość z mojej strony języka angielskiego) Prosze o pomoc:

Każdy z przeciwników mam na sobie kółko z trzema literami (o co w tym chodzi)
    Po kliknięciu "RB" na przeciwniku kółko się zmienia (o co w tym chodzi)
    Po trzecie w którym momencie użyć battle mode żeby za każdym razem można było wyjąć kręgosłup (nie zawsze waląc przeciwnika wykorzystując batle mode pojawia mi sie kwadrat żeby wyjąć kręgosłup)

P.S. Załozyłem nowy teat ponieważ w poprzednim MGR chodziło o opinie o grze a nie o pomoc w rozpracowaniu trybu walki

Już rozszyfrowałem że "RB" wciśnięte na przeciwniku znaczy, że kamera wędruje za nim non-stop.

2. Lotnik421 Xbox One

3. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Ja mam problem z kontrowaniem ciosów jakieś rady ? jak to robicie.

4. vlopi

vlopi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Już rozszyfrowałem w jakich momentach można wyjąć kręgosłup (trzeba uderzać tylko w korpus przeciwnika, najlepiej się to udaje gdy jego kończyny oderwą się od ziemi).

_DaRkNeS_ Parowanie jest bardzo trudne i trzeba to robić tak szybko jak szybko zadają ciosy przeciwnicy kazde uderzenie to każde uzycie przycisku "X" i wybranie odpowiedniego kierunku (nie można być ustawionemu tyłem ani lekko skosem).

P.S. Doszedłem do ostatniego bossa (chyba ostatniego, przynajmniej tak przeczuwam) "SENATOR" i chyba przeceniłem swoje umiejętności bo wybrałem poziom najtrudniejszy i męcze się już 2 godziny. Jeżeli ktoś przeszedł "SENATORA" to poprosze o wskazówki bo jeszcze nigdzie nie ma tego opisanego ani nie widnieje żaden filmik z tym zwiazany.

Edit: Przeszedłem ostatniego bossa SENATORA i podam ważną podpowiedz:
    Gdy po pierwszym filmiku gdy Raiden wali bossa upada nam miecz. Nie próbójcie walczyć na pięści tylko cofnijcie się do końca areny i podnieście miecz w ręce. Walka na pięści przynajmniej w Trudnym poziomie gry naprawdę nie ma sensu.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum