1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Metal Gear Rising: Revengeance - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 14, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W tym wątku piszemy tylko opinie na temat gry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie lipa, zawiodlem sie i to bardzo ;/

Możesz bardziej rozwinąć swoją wypowiedź ? /Azura

- niezrozumiale sterowanie
    - bezsensowna kamera
    - brak bloku

Metal Gear Solid to super klasyk w ktorego trzeba zagrac i jest godny polecenia a co do Rising to nie polecam i nie chce w nia grac bo mi sie nie podoba.

4. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    według mnie gra
    nie przyjazne sterowanie
    wysoki poziom trudności
    brak grywalności z jakiego kolwiek metal gear
    przecietna grafika
    gra zrobiona dla checy

1 osoba to lubi.
  5. Wincent

Wincent Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja natomiat mam zupelnie odmienne zdanie.Wg mojej opini, gierka calkiem niezla.Na plus, dobre combosy,customizacja Raidena,fajne cutscenki, oprawa muzyczna/gfx oraz podobny poziom trudnosci jak poprzednie czesci ( jak ktos sobie nie radzi z takim poziomem trudnosci, coz... ).Tyle poktrotce

6. Ridic4sv

Ridic4sv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Pierwsze parę minut by zapoznać się z grą: Nie liczyłem na superprodukcje, ale jest dobrze. Fajnie się sieka mieczem na prawo i lewo co nie zmienia faktu że za bardzo zajeżdża tu Vanquischem. Jak przejdę to ocenię. Trzeba się wyrobić do premiery C3

7. totor

totor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    rybnik
    mi gra przypadła do gusty, sterowanie jak na jpn jest ok i da sie przyzwyczaić później tylko miazga zostaje;) , grafika na wysokim poziomie zwłaszcza podczas scenek, dla mnie mocne 8 może hiciorem nie będzie, ale daleko w tyle pozostawia obcego

8. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Zanim ktoś z was znowu obrazi nowego Metala, proszę niech weźmie pod uwagę spoiler + fakt że mam moderatora.

A teraz do rzeczy, moim zdaniem tytuł z gatunku Devil May Cry - może i nie wnosi masy innowacji aczkolwiek jest to fajna odskocznia od głównego wątku. Wydaje mi się że trzeba traktować ten tytuł z przymrużeniem oka charakterystycznym dla produkcji Hideo.

Grafa nie jest zła, po paru minutach można się przyzwyczaić. Jak ktoś już zauważył oprawa muzyczna typowa dla serii, cutsceny i klimat.

2 użytkowników lubi ten post.
  9. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Jak dla mnie to wypasiona gierka,cały czas się coś dzieje nawalanka non stop.Poziom trudności fakt "wysoki" ale o to chyba chodzi.Łatwa gra się szybko nudzi ale jak trzeba użyć trochę mózgownicy to bardziej wciąga.

10. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    Jako wielki fan serii MGS byłem bardzo sceptyczny co do tej produkcji...
    Jednak po 2h z grą mogę powiedzieć jedno - jest dobra! Nawet całkiem bardzo.

Nie wiem co Wy chcecie od sterowania, albo braku bloku? Blok jest (tutorial, albo VR od czego kurna?), a sterowanie jest przyjemne! Kwestia przyzwyczajenia i opanowania.
    Gra naprawdę wciąga, całkiem przyjemny slasher. Fabuła... No póki co nie jest źle. Realizacja całkiem przyjemna. Smaczki rodem z MGS miłe.

Graficznie fajnie, pomysł ciekawy. Cieszę się, że nie spisałem tej produkcji na straty, bo kurdę. Nie ma chyba nic fajniejszego niż rozciachać Metal Gear'a i parę cyborgów. Kombosy przyjemne, ciachanie fajniutkie, a wyrywanie rdzeni kręgowych by się zasilić i odcinanie ramion dla danych... Daje radę.

Gra na plus, jedna z lepszych produkcji ostatnich miesięcy. Ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu.

11. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Hmmm... Jak dla mnie gra napewno biję na głowę nowego Devil May Cry'a to na 100%. Co do samej gry to uważam, że zasluguję na dobrą ocenę. Brakuję mi tylko bloku, kamera i sterowanie wydają mi się OK! :) Zdecydowanie polecam !

12. P.O.D.

P.O.D. Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Odp: Metal Gear Rising: Revengeance - Opinie

Super gra, dobra grafika, efektowność na poziomie bayonetty, cud miod

8/10

Wyslane z kibelka za pomocą HD2

13. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Gra na tyle dobra,ze zdolalem olac dla niej Crysisa 3.
    Moze nie jest to mistrzostwo swiata...ale gra sie przyjemnie.Gra miala swietny potencjal.Od poczatku zapowiadano,ze poznamy historie przemiany Raidena w cyborga..Niestety.Zostalismy rzuceni w jakas offtopowa sytacje,ktora nie wciaga i nie ma nic wspolnego z MGS.Oczywsicie pojawiaja sie smaczki jak glowny bohater,codec,teksty "show yourself".Ale jezeli ktos liczy na klimat z mgs,to niech zapomni.Duzym minusem jest brak skradania i wymuszanie go za pomoca kartonow.Niestety gra do bayonetty sie nie umywa.
    Jakby nie brac pod uwage nazwy i glownego bohatera,mozna sie dosc fajnie bawic.Gra nie nudzi.Jest szybka.Cholernie efektowna.W tle przygrywa klimatyczna muzyka powodujaca usmiech na twarzy.Plus za system upgrade.

I btw- zauwazyliscie,ze Raiden nie stoi na ziemii a unosi sie troche ponad nia? Nawet cienie nie przylegaja do jego nog a padaja kawalek dalej . moze i jestem czepialski ale strasznie zaburza mi to odbior gry podczas chodzenia

Tak jak kolega wyzej- 8/10

14. endriut2

endriut2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Chojnice
    Ja na początku miałem trochę zarzutów co do kamery, ale to jest po prostu kwestia przyzwyczajenia się :) Niezła dynamiczna akcja, fajny system walki, aż chce się grać :)

Wczytywanie...

Poleć forum