Metal Gear Solid HD Colection

brook1234

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam takie pytanko ściągłem Metal Gear Solid HD Colection pod lt 2.0 i mam taki problem konsola widzi gre pojawia sie okładka jak i 1 i 2 płyta zgrywa na dysk, ale jak chce uruchomić to pisze że płyta jest nie obsługiwana w czym może byc problem ????
 

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Miałem tak samo z battlefield 3 spróbuj aktualizacje ściągnąć JQE360.com - XBOX 360 Title Updates Database jak to nie pomoże to sprawdź czy masz tapologie pod lt2.0
 

kolonet

Użytkownik
Użytkownik
roxes, w tym senk ze LT2.0 nie posiada topology data - wystepuje tylko w XGD3,
 

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Ja według tego poradnika przerabiam obrazy How to convert LT+ 3.0 ISO to LT+ 2.0 compatible ISO | XboxPirate i działa.
 

kolonet

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie że działa!!! :) mi tylko chodziło o kwestie nazewnictwa...A powiedz mi drogi kolego czy takie gry XGD3 przerobiona na LT2.0 i wypalone na zwykle nagrywarce mozna zainstalowac na dysk czy tylko pozostaje granie z DVD? Konsola z 13.599 bez cichej aktu.
 

roxes

Użytkownik
Użytkownik
Wszystkie XGD3 wypaliłem na zwykłej nagrywarce clonem cd nagrywa sie do 98% płyta omega dash 13604 i zgrywa się bez problemu na dysk.
 

Bzykuyo

Świeżak
Świeżak
Podpinam się trochę pod temat bo mam problem :/
Otóż wypaliłem ImgBurnem Mgs'a i nie odczytuje tej płytki w ogóle, próbuje ją mielić i mielić w czytniku ale nic
Jest to wersja Metal Gear Solid HD Collection PAL XBOX360-SWAG i wywalona topologia, zgodnie z poradnikiem
czyli nagrana powinna śmigać pod lt 2.0 który jest w konsoli, no i własnie tak nie jest ;)
Ktoś jakieś pomysły ? ;)
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Podpinam się trochę pod temat bo mam problem :/
Otóż wypaliłem ImgBurnem Mgs'a i nie odczytuje tej płytki w ogóle, próbuje ją mielić i mielić w czytniku ale nic
Jest to wersja Metal Gear Solid HD Collection PAL XBOX360-SWAG i wywalona topologia, zgodnie z poradnikiem
czyli nagrana powinna śmigać pod lt 2.0 który jest w konsoli, no i własnie tak nie jest ;)
Ktoś jakieś pomysły ? ;)
1.Spoof napędu.
2.Zbyt wysoka prędkość nagrywania.
3.Płytka inna niż DVD+R DL.
4.Nie masz LT 2.0.
 

Bzykuyo

Świeżak
Świeżak
Na 100% mam lt 2.0, osobiście wgrywałem, nie jestem laikiem w tych sprawach
Prędkość nagrywania 2,4x jak i wszystkie dziesiąt płyt nagrywanych wcześniej
Płytka DVD+R DL Maxwell, dla porównania Arkham city śmiga na niej aż miło
Więc ktoś jeszcze jakieś pomysły ?
 

TigraTeam

Banned
nagraj clonem
 

Qmac

Użytkownik
Użytkownik
bzykuyo kup sobie plytke verbatim
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
Qmac a dlaczego verbatim, to jakies magiczne plyty ?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Jeszcze jedna możliwość: obraz źle zripowany/wyciągnięty z uciętej płyty.
 

Bzykuyo

Świeżak
Świeżak
Ale chyba xbgx nie pokazałby czasem że czegoś w obrazie brakuje ?
I tak samo się zachowuje DVD1 i DVD2, i jakie to ma tak na prawdę znaczenie czy nagram Clonem czy Imgburnem ?
Jak do tego dojdę to napiszę w czym tkwił problem, ale póki co to jestem zielony ;p
A Verbatim Verbatimem, jak pisałem wcześniej nagrałem na maxwella przy tym samym "miocie" inną grę i gram w nią cały czas więc płytki ok.
 

Wheelman

Użytkownik
Użytkownik
Ten sam problem, AGBX widzi w obrazie wszystko zielone, plytka nagrana 4x, zainstalowana ale gdy chce uruchomic "brudny dysk", zas Rayman ktory nie mial sporo zielonego w ABGX chodzi bez problemu bo nie sprawdzam ABGX bo nie siedzie online. Moj dash to ten klasyczny przed kinektem, jesli zrobie update to mi sie zmieni soft czy bedzie ok bo wiecie, jak kupilem komputer pod BF3 to o konsoli zapomnialem i lezy od paru miesiecy :) po co mi ona skoro moge miec dla przykladu BF3 Assassina w prawdziwym HD a nie pseudoHD ;)
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Wgrałeś Topologię pod LT 2.0?
 

Wheelman

Użytkownik
Użytkownik
Jak wspomnialem nieuzywalem dawno wiec zrobilem to jak zawsze (ostatnia gra Skyrim i 20h w nim), pobrac, nagrac, zainstalowac, nic z abgx wiec jestem jak noob saibot - ciemny teraz
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
 

Wheelman

Użytkownik
Użytkownik
Tez tak mi sie wydaje, patrzylem date wydania softow i LT3 wyszedl niedawno jak i pod koniec roku wiec na bank jest LT2 bo w MW3, Skyrima i pare innych gralem bez problemu. Jak przerobie na LT2 to potem po wgraniu LT3 ta plyta nie bedzie juz dzialac?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Tez tak mi sie wydaje, patrzylem date wydania softow i LT3 wyszedl niedawno jak i pod koniec roku wiec na bank jest LT2 bo w MW3, Skyrima i pare innych gralem bez problemu. Jak przerobie na LT2 to potem po wgraniu LT3 ta plyta nie bedzie juz dzialac?
Nie będzie, wtedy trzeba przepuścić przez abgx'a v1.0.6 i nagrać od nowa.
 

Do góry Bottom