1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Metal Gear Solid HD Collection

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez reavenger, Luty 6, 2012.

1. reavenger

reavenger Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bia�ystok, Poland, Poland
    Witam. Mam pewien problem z tą grą. Od początku. Konsola wersji PAL jakis nowy dash 699 czy jakoś, LT+ 3.0 oraz nagrywarka iHAS. Dziś nagrałem obraz DVD1 oraz obraz DVD2 (wersja od SWAG) DVD działa chyba dobrze bo gre odpalilem pobiegalem i postanowilem przejsc po kolei 2,3,PW. Lecz... Problem :(
    DVD1 sie odpala działa MGS3 oraz w nim MG i MG:Solid Snake ale na tej samej płycie znajdujacy sie MGS2 juz nie działa.. miał ktoś taki problem? wyskakuje błąd ze płyta nie obsługiwana oraz czasem zeby przetrzeć płyte. Płyta droższa TDK nie stety nei verbatim ale skoro na TDK z DVD2 działa to chyba nie problem? Jakieś solucje?

PS. Żeby nie robic zamieszania... Nagrywałem wczesniej Batmana Arkham City (nie mialem iHasa) i przy rozpoczęciu gameplaya wywala błąd z zawartośćią do pobrania, a jak dzis nagrałem jeszcze raz iHasem to ten sam błąd wywala ale po 3-4 minutach gry... Ktoś wie dlaczego? Próbowałem usunąc pamieć podręczna i tak dalej.

właśnie chciałem zagrać w MGS 3 ale tez nie działa... tylko chodzą te wersje z MSX ...:E
    pozatym przy RDR mi sie konsola teraz zwiesiła ... cóż...

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Nagrałem to na Esperanzach na iHAS z wgranym preparowanym flashem właśnie pod te płyty i obie działają. Kumplowi nagrywałem MGS na płytach SONY i jest identyczny problem z DVD1 jak u ciebie. Może po prostu kup lepsze Verbatimy lub, wgraj Burner Max pod swój rodzaj płyt

4. reavenger

reavenger Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:

dzieki za odpowiedz ;) spróbuje ale myslałem ze TDK takie złe nie bedzie skoro 6 zeta kosztowało :E spróboje burner maxa do maxellów dać. Jeszcze raz dziękuje ;)

5. reavenger

reavenger Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    a może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tą zmianą media id? Mam ten program media code speed edit, i dvd identifer moja płytka to ritek coś tam i znalazłem to w codzie ale jest podany z inna prędkością itd nie mogę tego zmienić... co w tej sytuacji mam podziać ? :(

Wczytywanie...

Poleć forum