1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Metal Gear Solid RISING co myślicie? kto nie może się już doczekać?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Malucci, Listopad 12, 2009.

1. Malucci

Malucci Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Metal Gear Solid była pierwszą grą którą pokochałem na PS2:wub: jak dla mnie była wyśmienita i kiedy kupowałem x-a jedyne czego mi brakowało to własnie tej serii, aż tu nagle nadszedł czas, i Hideo Kojima ogłosił, że następna seria MGS będzie również na xbox-a :yeye: szkoda, że nie znamy dokładnego terminu pojawienia się gierki na rynku ale nie mogę się już doczekać nowych trailerów oraz samej gry w pełnej okazałości:D
    aha zapomnialem dopisać, jeżeli pomyliłem dział to przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego :) Pozdr.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    ja to od czasów psx'a starego ;) co nie zmienia faktu, że się prędzej zestarzeję, aż wyjdzie to na światło dzienne... albo chociaż informacje jak to ma wyglądać...

4. Kabosh

Kabosh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    a ja uwazam ze mgs przestaje juz byc tym samym z serii na serii. A kojima pozbawiajac tytulu eksluzywnosci okalecza tylko ten tytul.

5. <one step ahead>

<one step ahead> Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z południa
    No tak będzie,to fakt,ale jak sam Hideo mówił w wywiadach,że przy tej wersji dłubie jego zespól a on skupia się na innej wersji.

Tej z PSP, Metal Gear Solid:peace Walker

Tak więc, Rising nie będzie raczej hitem pokroju MGS:Snake Eater,bądź samej czwórki.Nie wspominając genialnej pierwszej części.Pozdr

6. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
    Czekam na MGS: Risen i zbieram kase na PS3 + MGS4 :D

7. H1GH

H1GH Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Jak dla mnie to MGS4 powinnien na tej czesci sie skonczyc ;) Snake zasluszyl juz sobie na emeryture

8. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Snejk Snejkiem moze se dla mnie dalej w kartonikach mykac na obojetnej mi platformie problem jest w tym czemu piszecie o tym w tym dziale.

9. Malucci

Malucci Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hehe chyba zrobie tak samo :p bo smaka mam na mgs jak nie wiem :wub:

10. <one step ahead>

<one step ahead> Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z południa

Polecam,bo czwarta część to kozak.Nieźle przemyślana i skonstruowana,do tego wiele nowych smaczków,jak choćby Mk.III(więcej nie zdradze,aby nie spojlerować).

Gra już jest chyba w edycji platynowej za mniej niż "stówkę" i często dodawana jest do zestawów z PS3.Pozdr

11. Howard17

Howard17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Moim zdaniem MGS to najlepsza gra jak dotąd wyszła a MGS4 jest po prostu boska!Nie mogę się doczekać Rising.

12. Przemas0

Przemas0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    również mgs4 mi się podobało, ale te dialogi dobijały;p jak niektóre trwały grubo ponad pół godziny. Szkoda, że nie ma podobnej gry na xboxa. A co do nowej części nie mam nic przeciwko;D

13. ramos2204

ramos2204 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Mgs to gra wyśmienita wiele godzin zabawy już nie mogę sie doczekać tej gry na xboxa :D

Wczytywanie...

Poleć forum