1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Metal Gear Solid: Rising z własnym silnikiem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Shadowriver, Czerwiec 13, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Metal Gear Solid: Rising nie będzie korzystał z silnika, który Kojima Productions stworzyło dla MGS 4. Według najnowszego podcastu dewelopera, Konami pracuje nad całkowicie nowym silnikiem, którego "głównym celem jest multiplatformowość". Gospodarz Sean Eyestone tłumaczy, że:

Troszkę mnie to martwi, bo choć nie wiemy czym będzie Rising to w tej generacji pisanie silnika od nowa kończyło się zawsze prawie dwuletnim oczekiwaniem, ale z drugiej strony Kojima Productions jest już doświadczone, więc może nas zaskoczą.

Źródłó: Polygamia

2. Lotnik421 Xbox One

3. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Poczekac moze faktycznie przyjdzie sie , ale za to mamy gwarantowana wysoka jakosc finalnego produktu. RE5 jest chyba najlepszym przykladem tego , co Japonczycy potrafia zrobic z nasza konsola^^

4. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Mi do szczęścia wystarczy fakt, że MGS wyjdzie na Xboxa 360, jestem pewien że nie będzie lipy, bo gierke robi ta sama firma co poprzednią część :D . Na super tytuł można poczekać :p.

5. Shadowriver

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tylko że Kojima oficjalnie nie będzie w projekcie :p a to on decydował (jako Dyrektor wykonalny) jak gra ma wyglądać, już nie mówiąc o tym że pisał do nich scenariusze. Dlatego ludzie biją się że może wyjść klapa. Kojima wyjaśnia to że chce dać szanse młodszej krwi :>

6. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Młodsza krew, to nowa koncepcja :D, byleby nie gorsza od poprzedniej. Dyrektor wykonawczy jest inny, lecz firma ta sama, także znają się na rzeczy.

7. andryush

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Nie pozostawil tez wszystkiego bez jakiejkolwiek kontroli , ogolny zarys obydwu gier - Peace Walker jak i Rising byl stworzony przez Kojime :p Czyli tylko wykonanie bedzie nieco inne niz zawsze :p

Źródło: Metal Gear Scholar

8. Loord

Loord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świętokrzyskie...
    Jeszcze nie grałem w żadne z MGS. Także specjalnie nie czekam na tą grę ;). Ale napewno zagram

9. Staroch

Staroch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    quaz nie grales wiele przegapiles. musisz w to zagrac ! to tak jakbys w fife nie gral :D:D:D

jedynie co mnie martwi to to ze w rising glownym bohaterem nie jest snake ; / ale miejmy nadzieje ze bedzie taki sam klimat jak w innych czesciach : )

10. Korsak

Korsak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co prawda grałem jedynie w MGS'a na starego X'a ale tak mnie gra wciągnęła, że to masakra... Stara gra ze starą oprawą graficzną, a wciąga bardziej od niektórych nowych wytworów... Ta gra wciągnęła mnie prawie tak samo jak Fable 2... Już nie mogę się doczekać tej gry (zaciera rączki):p... Ale jest jeden mankament BRAK SNAKE'a:(

11. andryush

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    O Snake'a sie nie martw , Raiden da rade , szczegolnie , ze od czasow MGS2 zrobil sie z niego taki kozak :D

12. Roddy

Roddy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mnie to martwi to że grałem we wszystkie poprzednie części oprócz mgs 4 bo nie wyszła ani na xboxsa ani na ps2...więc jak tu grać w 5 nie znając fabuły 4 ?
    Tym bardziej że w 4 działo się podobno wiele ciekawych rzeczy...ubolewam nad tym do tego stopnia że zastanawiam się czy nie kupować Ps3 dla tej jednej gry,no może jeszcze dla final fantasy versus który też będzie tylko na tą konsolę.

13. andryush

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    MGS: Rising to zupelnie nowy rozdzial , wlasnie dlatego , zeby nie bylo takich problemow jak opisales wyzej ;)

14. Shadowriver

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To skąd ma wiedzieć czemu Raiden jest taki a nie inny nie przechodząc MGS4? :> Pomijając obejrzenia long-play na YouTubie :>

15. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    no dowiesz sie być może tego właśnie z tej części, myśle, że nad grą pracuje tak ogromny sztab ludzi, że wpadli na to, ze skoro mamy przykładowo x360, nie poznaliśmy historii zawartej w 4 części...

16. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kojima skupia sie teraz na Peace Walker'ze wiec mam troche obawy co do RISING aczkolwiek... Hail MGS na 360!

17. andryush

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Dla tych , ktorzy zwatpili , ze MGS:R moze byc dobra gra , bo Kojima nad nia nie pracuje mam artykul , ktory powinien ich pocieszyc , mowi sie w nim , ze jednak jest on "troszke glebiej" zamieszany w cala afere z MGS:Rising . Okazuje sie tez , ze Kojima nie chcial robic Peace Walker'a osobiscie (a nie Rising jak uwazano przed tem) jednak byl zmuszony , poniewaz mlodsze pokolenie developerow moglo by sie zagubic w calym tym zamieszaniu zwiazanym z zimna wojna i klimatami panujacymi w Peace Walker.

EUROGAMER.NET

Tego to nawet ci co przeszli MGS4 nie wiedza , tzn wiedza dlaczego Raiden wyglada jak cyborg (bo tytulowi The Patriots pojmali go i robili na nim eksperymenty w dziedzinie badan nad technologia stosowana w egzoszkieletach), ale nie wiedza np dlaczego ma opaske na jednym oku i kolor oczu zmienil sie z niebieskiego na brazowy , to ponoc jest dosc istotna zmiana i ma byc wyjasniona w MGS:R ;>

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum