1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes nawet krótsze niż 2h; Konami próbuje bronić gry

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 7, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wczoraj Hideo Kojima próbował przekonać nas, że czas rozgrywki wynoszący 2 godziny jest w dzisiejszych czasach czymś normalnym. Tym razem w rolę apologety Metal Gear Solid: Ground Zeroes wciela się samo Konami. Firmie będzie jednak trudno bronić tej produkcji...

Czemu trudno? Game Informer podało właśnie informację, że redaktorzy periodyku zaliczyli Metal Gear Solid: Ground Zeroes w mniej niż dwie godziny. Dokładnie w 90 minut. Za pierwszym razem i bez żadnych przygotowań. Ani bez pośpiechu.

Konami próbuje ratować sytuację. Firma wydała oświadczenie na swoim oficjalnym profilu Facebook.

"MGS V: Ground Zeroes to nieliniowy świat, z otwartym środowiskiem, które pozwala graczom przechodzić misje na różne sposoby. Gracze mogą wykorzystywać różną taktykę - od ostrej strzelaniny po prawdziwy stealth. W związku z możliwością swobodnego wyboru ścieżki do punktu występowania wrogów, oraz środka transportu (pieszo lub pojazdem), gracze będą cieszyć się głębokim gameplayem w głównym trybie story, jak i licznych misjach pobocznych"

Wg Davida Gibsona, analityka rynkowego, który uczestniczył w ostatnim spotkaniu Konami z inwestorami, na Phantom Pain sporo poczekamy. Gra może być gotowa najwcześniej pod koniec 2014 roku.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    2 godziny?! Bardzo ale to bardzo słabo.. Więc ogarnięty gracz zrobi to lekko w półtorej godziny..

4. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    co mi po ich sciezkach dojscia do celu czy autem czy na nogach jak litery koncowe zobacze po 2 h.. a w portfelu 200 mniej:))
    Ale co mi tam mam rgh to nie bede narzekał.

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kupujesz grę za 200 zł i w 2 godziny możesz ją skończyć... parodia.

6. horacy4

horacy4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Bo ta gra to ma być taki tasiemiec

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    czy ja wiem czy parodia ?
    kupujesz, przechodzisz, zwracasz w sklepie pracownikowi który jeszcze nie zdążył iść na przerwę stwierdzając że Ci nie działa i po kłopocie.
    Coraz większe jaja sobie producenci robią z graczy.
    Chociaż być może jest to chwyt; kupujesz teraz grę na dwie godzinki a za miesiąc wyjdzie DLC z dodatkowymi dwoma godzinami gry.
    To już w ogóle będzie żałosne, godne wręcz bugerfielda4

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
  9. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Moim zdaniem się pogra 4h i więcej czas bardzo zaniżony jak w przypadku bf4 niby 4h a gra się 8h.

10. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
  11. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To będzie na płycie więc rgh/lt ręce zacierać:), Ja widziałem jak azur mówi na allegro od 169zl...preorder żenada

12. ufo.pl

ufo.pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko mega nieogarniety sprzedawca przyjalby taki zwrot... Sklep stacjonarny nie ma obowiazku przyjmowac zwrotow.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

13. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    A po co komu ten prolog. Człowiek się napali i będzie czekał do końca roku. Powinni spokojnie ukończyć ten tytuł a ten prolog wrzucić do gry jako misje początkową. Zwykłe nabijanie kasy jaka by ona nie była.

14. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    To gra arcade powinna byc :p

Wczytywanie...

Poleć forum