1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 15, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Co tu dużo pisać. Gra jest po prostu MEGA ! Jedyna wada to Sutherland jako Snake. Dla mnie to nie do przyjęcia :( Niestety muszę to jakoś przeżyć.
    Trzeba przyznać, że Konami ma świetny silnik graficzny, bo gra wygląda kapitalnie. Słucham w tej chwili ścieżki muzycznej z kaset i mogę napisać, że Harry Gregson-Williams jak zwykle spisał się na medal a Hideo Kojima po raz kolejny potwierdził swój geniusz. Dla mnie ocena tej gry jest jedna. 10 na 10.

Ok. Prolog zakończony. Konami tą grą zarządzi. Rewelacja po prostu !

Z niecierpliwością czekam na Phantom Pain.

1 osoba to lubi.
  4. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Mam mieszane odczucia odnosnie tej gry. Skad? Ano dlatego,ze jako peloprawnej gry nazwac tego nie mozna. Gra moglaby zostac smialo wydana jako Arcade (jak chocby w przypadku Case Zero). Rowniez biora sie stad pewne ogranicznia jak np. brak dowolnego sejwa a wystepujacego w okreslonych miejscach przykladowo przy przechodzeniu do lokacji. Nie nalezy takze oczekiwac super fabuly i bogatych misji. Misja jest tak naprawde jedna, a misje poboczne ograniczaja sie do przesluchiwania wrogow, ratowania jencow, zdobywania broni- czyli takie drobiazgi. Mapa jest ponadto bardzo mala i stosunkowo pusta. Watpie aby zmienilo sie to na next genach. Jak kolega wczesniej wspomnial Kiefer nie pasuje do roli Snake`a...Chociaz czy to Snake ? Przekonamy sie w nastepnej czesci. Konczac narzekanie- Sciezka dzwiekowa m.in. Ennio Morricone, petarda. Grafika, choc potrafi czasem chrupnac, wyglada fenomenalnie deszcz tekstury mmmm. System walki,przesluchan,skradania bardzo przyjemny. Klimat metal geara jest.

Podsumowujac, jezeli traktuje gre jako arcade-bawimy sie swietnie. Jezeli traktujemy gre jako pelno prawna pozycje- jednak trzeba poczekac na fantom pejn. To jest tylko zagrycha przed glownym daniem.

BTW:Gra pękła w godzinkę.

1 osoba to lubi.
  5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Tak a ile procent miałeś po ukończeniu gry, bo ja tylko 8. Tak przy okazji po zakończeniu prologu odkrywają się nowe misje, które również są świetne.

6. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    No a ja miałem 9 ;P Ale to bez znaczenia. Reszta misji to wariacje na temat tego co mamy w grze.Czyli przykładowo mamy w grze jeepa,którym możemy jeździć. I misja polega na jezdzie na czas. Albo mamy mozliwosc lotu helikopterem to misja polega na strzelaniu z helikotpera. Ja czekam na pelnowartosciowa gre a nie jakies tam ****rele. Ale to tylko moje zdanie.Innym moze sie podobac. Wracam meczyc kijka prawdy ;3

7. arial_adriano

arial_adriano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    Przyznaję bez bicia, ściągnąłem tą grę z sieci jak tylko się pojawiła, a to dlatego że traktuję ją jako (mini) grę, demo do nadchodzącego The Phantom Pain. Ciekawostka jest taka że z ośmiu gigabajtów obrazu, po przerobieniu na konsolę z RGH zostaje nam niecałe 2 GB danych potrzebnych konsoli do odpalenia gry, co jeszcze bardziej skłania mnie do myślenia o tej produkcji jak o zwykłym demku, więc aż dziwne że Konami każe sobie za to płacić. Niemniej jednak po rozegraniu pierwszej misji już wiem że nadchodząca pełnoprawna gra to "must have" dla każdego szanującego się miłośnika gier akcji, bowiem te dwa gigabajty danych wyciskają z konsoli siódme poty, a momentami aż dziw bierze że ta leciwa maszynka potrafi udźwignąć taką graficzkę i tutaj winszuję całemu zespołowi Kojimy odpowiedzialnemu za FOX Engine, bo ten silnik, choć stworzony z myślą o next-genach, wygląda wyśmienicie nawet na last-genach. Ograniczenia tych ostatnich oczywiście dają się we znaki - niska rozdzielczość i spadki animacji przypominają nam często na jakim sprzęcie gramy, ale nawet pomimo tego ta gra naprawdę potrafi zachwycić. Animacja Snake'a to miód dla oczu, rzucanie się ze sprintu do pozycji leżącej lub przyklejanie się do osłon cieszą oko i pokazują że ekipa od 'motion capture' także nie próżnowała. Już dostaję gęsiej skórki na myśl o tym, jak ta gra będzie prezentować się w wersji na PC w ustawieniach Ultra, bo potencjał jest ogromny. Fabularnie też jest dobrze, choć tutaj łatwiej będą mieli z pewnością Ci, którzy już trochę poznali uniwersum MGS i styl prowadzenia gracza po historii przez Kojimę, sporo się dzieje, co jakiś czas niespodziewany zwrot, więc nudzić się nikt nie powinien. Po czterech godzinach zabawy jedno mogę stwierdzić na pewno, o ile za GZ nie zapłaciłem ani grosza, o tyle Phantom Pain zamierzam kupić jak tylko pojawi się w sprzedaży nie czekając na żadne obniżki, bowiem ta gra warta będzie tego by ją kupić, tak samo jak ludzie, którzy ją stworzyli warci są tego by na niej zarobili i pomyśleli w przyszłości o przedłużeniu tej serii.

8. oxygen

oxygen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gra którą przeszedłem w 40 minut jedna plansza i końcowe napisy ujrzałem, po napisach od początku menu i wybór misji innej i tu jeszcze krócej i znów to samo, rozczarowało mnie to. Gra fajna tylko zrobiona jak demo za krótka.

9. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    10/10

Nie no, szacunek do KONAMI i Hideo Kojimy. Dawno, bardzo dawno nie grałem w tak dobrą grę. Mimo że piszecie że krótka (ja jeszcze nie przeszedłem, grałem 2 godziny) to jest na tyle rozbudowana, że mam ochotę już zacząć grać od nowa. Nie spodziewałem się że będzie aż tak dobra. Jestem zaskoczony 10/10. Nie umiem się doczekać The Phantom Pain.

Wczytywanie...

Poleć forum