1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Metal Gear Solid V Phantom Pain na Xbox One

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DarkGalaxy65519, Lipiec 14, 2016.

1. DarkGalaxy65519

DarkGalaxy65519 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu-przynajmniej problemu dla mnie.Jestem posiadaczem konsoli od niedawna i nie do konca daję radę.Rzecz w tym że zainstalowałem z płyty Metal Gear Solid V Phantom Pain.Przeszedłem pierwszy rozdział, zaliczyłem bazę i stwierdziłem, że chciałbym zacząć grę jeszcze raz od samego początku (od szpitala) i jest problem.wykasowałem grę z konsoli, ale za każdym razem po wgraniu gry od nowa , gra zaczyna się od ostatniego checkpointu.Podejrzewam ,że powodem są achivementy, których nie potrafię usunąć. A może coś innego o czym nie mam pojęcia.Jest jeszcze opcja zresetowania konsoli ale wtedy utracę Long Dark, który jest zapisany na twardym dysku.Pozdrawiam wszystkich i nie tracę nadzieji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Klikasz na grze, opcję gry, zapisane dane usuń z dysku i chmury.

Usuwasz save nie grę.

4. DarkGalaxy65519

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Abandon

Abandon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Usuń save z dysku i chmury nic więcej . Nie musisz formatować dysku bo jak save zostanie w chmurze to dalej będziesz go miał .

6. DarkGalaxy65519

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dziękuję bardzo za pomoc.problem rozwiązałem.a może wiesz o co chodzi z tymi muchami latającymi wokół głowy Sneaka?

Wczytywanie...

Poleć forum