1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain sporo brakuje by gra się zwróciła

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 22, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain mimo, że jest grą gigantyczną, to jednak ciężko pozbyć się wrażenia, że i tak nieskończoną. To jednak nie przeszkodziło Kojimie na zużycie kilkudziesięciu milionów dolarów przeznaczonego budżetu. Z tego powodu, Konami może mieć problemy by na grze zarobić.

Forbes, szacując budżet gry na wspomniane wcześniej 80 milionów, wyliczył, że gra zwróci się dopiero wtedy, gdy sprzeda się w minimum 6 milionach sztuk. O zarobku na niej nawet nie ma mowy. Oczywiście w ostatecznym rozrachunku, te 6 milionów na wszystkich platformach może uda się osiągnąć.

Na ten moment, do sklepów wysłano 3 miliony sztuk gry, co jest wynikiem bardzo podobnym do Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Różnica jest taka, że poprzedniczka pojawiła się tylko na PS3 i to w czasach w których konsola radziła sobie nie za dobrze. Phantom Pain pojawił się za to aż na 5 platformach i to nie pomaga mu uzyskać lepszego wyniku.

I jakakolwiek decyzja Konami i powolnym wycofywaniu się z wysokobudżetowych gier na konsole nie powinna nikogo dziwić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. baddream

baddream Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Konami wręcz kona z roku na rok. Taki producent jeszcze 10 - 15 lat temu, a tu zaraz sie okaże, że sprzedadzą PESa żeby móc wyjść na prostą i zamkną studio na amen.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No niestety. Jakby nie było tej afery z Kojimą itd. to MGS pewnie sprzedawałby się lepiej - tak sądzę.
    Ta kilka lat temu jak widziałem napis Konami to w głowie efekt - to musi być coś dobrego. Natomiast w niedalekiej przyszłości ten efekt mózgowy . może ulec zdecydowanie drastycznej zmianie o 180 stopni.

5. Cisek007

Cisek007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Radom
    Jest mi trochę smutno że tak mało osób zagra w tą wspaniałą grę. Nawet taki gracz jak ja(czyli taki który fabułę MGS'a starał się ogarnąć z metal gearowej wiki) może grać i wciągnąć się na maxa( żadna gra nie wciągnęła mnie tak bardzo, a grałem we wszystkie ważniejsze premiery tego roku). Niestety polityka Konami sprawia że ludzie gdziekolwiek widzą ich logo to omijają produkt szerokim łukiem i co się ludziom dziwić skoro Konami ma na graczy wywalone

Julian1916 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum