1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain w 1080p tylko na jednej konsoli

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 7, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Konami przygotowuje się do wielkiej premiery Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Wydawca zdradził wszystkie szczegóły dotyczące rozdzielczości oraz płynności w nadchodzącej przygodzie Węża. Gra tylko na jednej konsoli zadziała w „Full HD”.

Japończycy na imprezie w Kolonii zorganizowali specjalne pokaz Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Wydawca chce zachęcić graczy z Europy do najnowszej opowieści i pokazać graczom, że gra nie ucierpiała przez konflikt Konami z Hideo Kojimą.

W ostatnim czasie jesteśmy bombardowani nowymi materiałami – zobaczyliśmy zwiastun, 30 minutowy gameplay oraz rozgrywkę z jednej misji.

Teraz firma zdradziła szczegóły na temat rozdzielczości oraz płynności animacji. Wszystkie szczegóły przedstawiają się następująco:

• PlayStation 3: 720p/30fps
    • Xbox 360: 720p/30fps
    • PlayStation 4: 1080p/60fps
    • Xbox One: 900p/60fps
    • PC: do 4K/60fps
    Myślę, że akurat w tym przypadku nikt nie będzie narzekał. Autorom nie udało się osiągnąć 1080p na Xboksie One, ale już kilkukrotnie przekonaliśmy się, że różnica pomiędzy 900p a 1080p jest minimalna. Dobrze, że na ósmej generacji będziemy mogli zagrać w 60 klatkach na sekundę.

To jak, przygotowani na The Phantom Pain?

2. Lotnik421 Xbox One

3. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A podobno xbox one miał mieć standard 1080... Wiedziałem, że to będzie ściema.

4. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Jeszcze nie wprowadzili nowego DirectXa ? Wiec cierpliwości :)

Ostatnia edycja: Sierpień 7, 2015
  5. ManyPL

ManyPL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    263
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    miasteczko sexu i biznesu ;)
    W węża się grało na komórce i było git :D Jeśli gra będzie dobra zwracanie uwagi na grafikę nie będzie miało sensu a jeśli będzie shitem to i 11K nie pomoże ;)

barman_2000 i wojek_gacek lubią to.
  6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    raczej bedzie dobra, przynajmniej gameplayowo bo Ground Zeros mnie wciagnelo

a wracajac do GZ to dzialalo w 720p i wygladalo fenomenalnie wiec jestem spokojny o grafike

ManyPL lubi to.
  7. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    O-ka
    Zresztą ta grę też robili na poprzednią generację więc duża rozbieżność, może przy następnych tytułach skupia się na nowej generacji.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

8. migot

migot Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    a to nie jest mowa o tym jak to dziala teraz? Bo na oficialnej stronie Konami tej japonskiej w tabeli w XO pisze ze 900p ale potem jest nawias i pisze cos w rodzaju ze ostateczna wersja 1080p. Jakby ktos chcial zobaczec to lapcie :http://www.konami.jp/mgs5/tpp/jp/products/compare.php5

9. Blest

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    O-ka
    Racja, to może jakimś patchem po premierze podbija rozdzielczość.

Xperia Z3

10. migot

migot Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No mi tez sie tak zdaje wlasnie albo do czasu premiery uda im sie to osiagnac, bo jakies tam plotki mowili ze ma byc w full a ostatnio ze niby 900p ale mi sie zdaje ze te 900p to dotyczylo materialow jake ludzie widzieli na gamescomie .

11. Blest

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    O-ka
    Walczą z pamięcią esram ;-) właśnie znalazłem info że będzie skalowane do 1080p.

Xperia Z3

Ostatnia edycja: Sierpień 9, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum