Metal Slug XX - Wielka Prośba( zobaczcie!)

filemon1993

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale pisze tutaj może ktoś udostępnić, Metal Slug XX( wersja niepachtowana, nie kombinowana, może by trial), najlepiej na rapida lub megaupload.

PS: Wielu ludzi poszukuje tej gry na forum wiec bardzo proszę, tylko proszę nie stad bo ta niedziala. I nie piszcie "only jtag", bo te grę da się uruchomić w pełnej wersji bez jtaga.
 

Alf1966

Użytkownik
Użytkownik
A można tak zrobić ? Bo ja zawsze chciałem zagrać w obojętnie jakiego Metal sluga na Xboxie 360, ale myślałem, że trzeba coś tam kombinować. To jeśli macie go w wersji, która działa bez kombinowania to błagam wstawcie to i ja z chęcią pobiorę.
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
na bt jest 100 mb czy to pełna wersja jeżeli tak(potwierdzi ktoś)to moge ściągnąc
 

Despertar

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bardzo Cię proszę pobierz. Taaak bardzo chciałbym sobie zagrać :).
 

Sblade86

Użytkownik
Użytkownik
Szukałem sam.. ale nic nie znalazłem wszystko na PSP :(
 

mlody111

Świeżak
Świeżak
Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale pisze tutaj może ktoś udostępnić, Metal Slug XX( wersja niepachtowana, nie kombinowana, może by trial), najlepiej na rapida lub megaupload.

PS: Wielu ludzi poszukuje tej gry na forum wiec bardzo proszę, tylko proszę nie stad bo ta niedziala. I nie piszcie "only jtag", bo te grę da się uruchomić w pełnej wersji bez jtaga.
Udało ci się pobrać tą grę masz może jakiś link lub jej kopie ? Z góry dzięki
 

kufer111

Banned
Użytkownik
prosze

Metal Slug XX [no jtag] MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

metal slug 3 [no jtag] MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

info: profile są w razem z grą
 

dzamba

Świeżak
Świeżak
Witam mam takie pytanko a jak to nagrac na pen driver czy jakos na plytke cd
 

Do góry Bottom